Ретроградні планети в грудні 2020 року: як пережити і що планувати

Ретроградные планеты в декабря 2020 года: как пережить и что планировать

Ретроградні планети вносять свої корективи в наш стан здоров'я і життєві плани. Редакція Beauty HUB детально розглядає ретроградність у грудні 2020 року та пояснює, що вона може означати для нас.

2020 рік був особливо активним не лише в плані трагічних і непередбачуваних подій, а й у випадку з ретроградністю планет: протягом 11 місяців всі планети Сонячної системи встигли здійснити реверсний рух, а деякі навіть по кілька разів. Проте останній місяць року дарує нам відносний спокій і разом з тим надію, що 2021 буде значно спокійнішим та розміренішим. 

У грудні 2020 року ретроградною буде лише одна планета Уран. Редакція Beauty HUB зібрала думки астрологів стосовно ретроградності Урану, а також рекомендації, що варто планувати в цей період.

Ретроградные планеты в декабря 2020 года: как пережить и что планировать

Ретроградний Уран

Уран в 2020 році розпочав ретроградний рух ще 15 серпня і буде продовжувати його аж до наступного року – 14 січня 2021.

Уран планета, яка славиться своєю непередбачуваністю і з давніх часів символізує оригінальність, неочікуваність, а також оновлення та зміни. У період зворотного руху Уран виробляє величезний викид енергії, яка провокує значні зміни як в глобальному сенсі, так і на особистих лініях кожної людини. Саме в цей час відбуваються раптові події в соціумі, розриваються давно усталені рамки і ламаються стереотипи, а також наче нізвідки випливають нові можливості.

На думку астрологів, ретроградний Уран – це дуже сприятливий час для тих, хто готовий до змін у своєму житті, як у діловому, так і в особистому. Спеціалісти називають цей період хорошим для самовираження, експериментів і реалізації креативних ідей реверсний рух буде сприяти тому, щоб всі ваші починання пішли як по маслу. Вважається, що Уран охороняє вашу особисту свободу і індивідуальність, власне тому під час ретроградності планети в нас можуть загострюватися бажання висловити власну несхожість на інших і жага зберегти внутрішню незалежність.

Негативні події ретроградний Уран спричиняти не схильний. Єдині, кому він може зашкодити: заядлі консерватори та усі, хто не готовий до змін.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також