Ретроградні планети в листопаді 2020: як пережити і що планувати

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Ретроградні планети в листопаді 2020: як пережити і що планувати

У листопаді ретроградний рух здійснюють одночасно три планети. Beauty HUB розповідає, як такі космічні явища можуть вплинути на нас і що варто планувати на цей період.

Ми звикли жахатися слова “ретроградність” в астрологічних прогнозах і асоціювати його з суцільним негативом. Але насправді не такий страшний чорт, як його малюють: всі планети нашої Галактики надають різний вплив на людину своїм зворотним рухом. І не обов’язково тільки негативний. Астрологи стверджують, якщо трохи підлаштовувати свої плани під життя небесних тіл, від ретроградності можна навіть вигравати.

Пропонуємо подивитися, які планети будуть перебувати в ретроградному русі в листопаді 2020 року і як саме це може вплинути на нас.

Ретроградний Нептун

Нептун знаходиться у ретроградної фазі вже п’ятий місяць, з 21 липня, і планує повернутися до свого нормального положення 29 листопада.

Нептун – планета, яка названа на честь римського бога дощу, води, морів і океанів. За словами астрологів, це небесне тіло відповідає за фантазії, ілюзії і колективне несвідоме, а також психологічну чутливість і емпатію людей. Період ретроградності Нептуна особливий тим, що у багатьох людей можуть стиратися межі між реальним і вигаданим, а також загострюватися чимало почуттів і фантазії. У цей період варто бути на сторожі холодного розуму, тому що ілюзії про певну людину або проекті можуть  полонити ваш розум і призвести до неправильних рішень або імпульсивних вчинків.

Період ретроградності Нептуна дуже сприятливий для реалізації творчого потенціалу. Справа в тому, що неправильне положення цієї планети благотворно впливає на права півкулю мозку, що відповідає за уяву і креатив. Отже, саме зараз час генерувати креативні ідеї, придумувати оригінальні шляхи вирішення проблем і займатися творчістю.

Ретроградний Уран

Ретроградність Урана почалася ще 15 серпня і триватиме до 11 січня 2021 року.

В цілому Уран вважається планетою хаосу і спонтанності, а також кардинальних змін і оригінальності. Він завжди символізував несподівані повороти подій, незрозумілі зміни, поновлення і нові можливості. Уран має потужну енергетику, яка сприяє значним подіям як в глобальному масштабі, так і в житті кожної людини. За словами астрологів, зворотний рух Урана добре перенесуть ті люди, які відкриті змінам у своєму житті, не бояться приймати нові виклики і відчувають можливості.

Період ретроградності Урана дуже позитивний для порушення правил і усталених норм, а також експериментів у всіх сферах життя: від зовнішнього вигляду до виду діяльності. Ухилення від будь-яких шaблoнів мoжe створити умови для уcпішнoгo пpoсування cвoїx думок та ідeй у будь-якій галузі.

Ретроградний Марс

Марс буде перебувати в ретроградному русі в період з 10 вересня до 14 листопада.

Так звана червона планета з давніх часів вважалася покровителькою воєн, конфліктів і проявів агресії. Ретроградна фаза небесного тіла може посилити такі емоції, як дратівливість і запальність. Нас можуть почати переслідувати давні образи і думки про помсту. Варто запам’ятати, що всі ці емоції – не більше, ніж вплив зворотного руху Марса, і пробувати придушувати їх в собі.

Ефект ретроградного Марса нерозривно пов’язаний з рухом вперед і початком чогось нового. Отже, щоб уникнути труднощів, варто відкласти на другу половину місяця запуск нових проектів, переїзди, поїздки і нові для вас справи.

 Період ретроградності Марса сприятливий для перевірок і закриття гештальтів з минулого: пройдіть медичне обстеження, відправте свій автомобіль на техогляд, а також розрахуйтеся з боргами, як матеріальними, так і психологічними.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від от Beauty HUB!

читайте також