Рік Зеленого Дракона 2024: символ, коли настане, особливості

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Дізнайтеся, коли настане рік зеленого Дракона за східним календарем, чим особливий 2024 рік, що несе нам символ нового року – Дракон, як зустрічати Новий рік, що вдягнути та подарувати рідним та близьким на свято.

Кожен рік в китайському календарі асоціюється з певним знаком зодіаку та одним із п’яти елементів (Дерево, Вогонь, Земля, Метал, Вода). Кожен знак зодіаку й елемент асоціюються з певними характеристиками та енергією, що, відповідно до китайської астрології, впливають на події й долю людей, які народилися цього року. Оскільки повний цикл налічує 60 років, збіг символів відбувається лише один раз.

2024-й: рік якої тварини

2024 рік пройде під символом Зеленого Дерев’яного Дракона. Рік Зеленого Дракона настане за китайським календарем 10 лютого 2024 року та закінчиться 28 січня 2025 року.

Згідно з китайськими традиціями, символ 2024 року є втіленням чоловічого початку Ян, який підпорядковує світ своїй волі. У китайському гороскопі Зелений Дракон належить до однієї з дванадцяти знакових тварин, які циклічно повторюються кожні 12 років. Зелений Дракон асоціюється з роками, що закінчуються на 4 або 5 у китайському місячному календарі.

В азіатських країнах впевнені, що рік Дракона 2024 буде одним із найсприятливіших, тому що покровитель поєднує в собі дух землі та неба, славиться як врівноважена, спокійна, але водночас цілеспрямована й харизматична істота. Дракон у китайській астрології вважається символом сили, пристрасті та удачі. Він зазвичай асоціюється з чеснотами, такими як розум, талант і великодушність. Зелений колір, своєю чергою, асоціюється з природою, зростанням і свіжістю, надає цьому року особливої динамічності й родючості.

Дерев’яний Дракон також вміє пристосовуватися практично до будь-яких, навіть найнесприятливіших умов. І що більше труднощів, тим цікавіше з ними справлятися. Дракон меганебезпечна істота, яку легко роздратувати. Тому варто ставитись до нього з повагою, і він допоможе подолати будь-які перешкоди та вийти з будь-яких ситуацій переможцем.

Рік Зеленого Дерев’яного Дракона: що можна робити

Дракон вважається одним із найсприятливіших знаків у східному гороскопі. Люди, що народилися в рік Дракона, вважаються енергійними, амбітними та щасливими.

Що можна робити в рік Дерев’яного Дракона:

 • Рік Дракона вважається сприятливим часом для започаткування нових проєктів, бізнесів чи інших починань. Енергія Дракона підтримує підприємництво й фінансове зростання.
 • Це час для особистого зростання та розвитку. Вивчайте нове, відвідуйте майстер-класи, займайтеся самоосвітою.
 • Рік Дракона чудовий час для сімейних зборів і свят. Сімейні відносини та підтримка сім’ї можуть давати особливо позитивні результати. Самотні люди отримають безліч шансів знайти другу половину, це ідеальний рік для укладення шлюбу будьте відкритими до спілкування та співпраці.
 • Дракон асоціюється із силою й енергією. Дбайте про своє фізичне та психічне здоров’я, займайтеся спортом, стежте за харчуванням.
 • Оскільки Дракон також є символом творчості, цей час може бути сприятливим для розвитку творчих здібностей, чи то живопис, музика, література або інші форми мистецтва.
 • Рік Дракона – чудовий період для подорожей. Досліджуйте нові місця, знайомтеся із різними культурами, збагачуйте свій життєвий досвід.
 • Розгляньте можливість участі у благодійних проєктах. Дракон асоціюється зі щедрістю та добробутом, тому цей час може бути сприятливим для підтримки нужденних.

Як і в чому зустрічати рік Дракона

Рутина та буденність не в стилі Дракона, тому 2024 рік необхідно зустрічати весело й активно. Ви можете просто влаштувати галасливу вечірку або поїхати в подорож, яку довго відкладали чи не наважувалися на неї.

У рік Дракона будинок прикрашають блискучим декором, ваша ялинка має сяяти. Можна прикрасити у класичних червоних відтінках або зелено-сріблястих. Дракона порадують прикраси із натуральних матеріалів, зроблених своїми руками. Щоб привернути успіх у будинок, зверніть увагу на поради фен-шуй. Так, щоб залучити гроші, поставте ялинку в дальньому лівому кутку, щоб залучити нові знайомства – у лівому ближньому. Ялинка, встановлена в правому кутку, допоможе набути балансу в особистому житті. А ось для зміцнення здоров’я краще встановити ялинку в центрі кімнати так ви накопичуватимете життєву енергію. Якщо ж ви мрієте у 2024 році багато подорожувати, розмістіть новорічне дерево на північному заході.

Щоб задобрити господаря року, астрологи радять зустрічати у вишуканому та яскравому вбранні. Ідеально підійде сукня з шовку, атласу, оксамиту або люрексу з паєтками або стразами червоного, золотого, оранжевого, фіолетового, синього або зеленого відтінків. Можна поєднувати кольори, але не більше двох, або доповнити нейтральними кольорами: білим, чорним або сірим. Уникайте в одязі штучних або грубих матеріалів: поліестеру, деніму, вовни та акрилу. Фасон сукні має бути зручним, щоб не сковувати рухи, а також не надто коротким та відвертим. Також вибирайте «кричущі» аксесуари: браслети, сережки, намисто, брошки.

Як подарунки астрологи рекомендують речі з дерева, кераміки та скла, а от металевих предметів слід уникати. Також ідеально вибрати ювелірні вироби з камінням: рубінами, сапфірами, смарагдами.

Народжені в рік Дракона: які вони?

Люди, народжені в рік Дракона:

 • Володіють потужною енергією і силою. Можуть бути дуже пристрасними, впевненими в собі, схильними шукати нових викликів та пригод і мати надзвичайну силу волі.
 • Їх вважають дуже розумними і талановитими, здатними аналізувати ситуацію і швидко приймати рішення.
 • У них сильний лідерський потенціал, амбітні і прагнуть досягти видатних результатів у своєму житті.
 • Незважаючи на свою силу, можуть бути дуже щедрими й добрими, готові допомагати іншим і підтримувати тих, хто потребує допомоги.
 • Володіють почуттям справедливості й готові стати на захист слабких і несправедливо скривджених.
 • Мають творчі здібності та інноваційне мислення, прагнуть до оригінальності у своїх ідеях і підходах.
 • Часто віддають перевагу незалежності та свободі, прагнуть самостійно керувати своєю долею і приймати рішення.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також