Рожеве волосся: топ-15 трендових ідей для фарбування

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Рожеве волосся

Стиль барбікор цього літа не міг не залишити свій слід і в світі фарбувань, надихаючи дівчат по всьому світу віддавати перевагу ефектним рожевим відтінкам волосся. Чому це прекрасна ідея, навіть якщо ви остання людина у світі, яка буде дивитися «Барбі», та на які варіанти фарбування варто звернути увагу у 2023 році – розповідаємо в матеріалі.

Влітку 2023 року рожеві пасма особливо в тренді, адже стиль Барбі на піку популярності, а разом з ним і рожевий колір в одязі, фарбуваннях і макіяжі. Проте переваги рожевого волосся очевидні навіть незважаючи на тенденцію – яскравий колір моментально освіжає образ, створює абсолютно новий зовнішній вигляд і просто піднімає настрій при кожному погляді в дзеркало чи селфі. Фарбуванням в рожевий колір вже точно нікого не шокувати, проте приємно здивувати досі можна.

До того ж відтінок і техніка фарбування здатні завдати саме той настрій і характер, якого ви прагнете. Полуничний блонд надасть образу легкості і свіжості, насичені рожево-малинові відтінки волосся скажуть про енергійність і жагу до експериментів, а більш темні рожево-бузкові пасма – про силу й активність. Втім, комбінація кольору волосся з зачіскою, стрижкою, макіяжем і одягом здатні говорити самі за себе і саме так, як того бажається.

рожеве волосся

рожеве волосся

рожеве волосся

Не найприємніше відкриття, коли ви пофарбували волосся в рожевий колір – що він буде поступово вимиватися і через кілька тижнів може втратити ту насиченість і яскравість, якої ми прагнемо. Тому важливо бути готовими підтримувати колір спеціальними beauty-засобами для яскравих відтінків волосся, а також регулярним колоруванням у перукаря. Відтінкові маски і бальзами на довгий час стануть ліпшими друзями, які допоможуть тримати зачіску в тому вигляді, який вам дійсно до душі.

Перед тим як пофарбуватися у рожевий колір, оцініть вашу базу волосся. Відтінок до фарбування безпосередньо впливатиме на складність роботи, час, необхідний для її виконання, та результат. Для гарного волосся в рожевому відтінку важлива чиста база – рівномірно освітлене волосся білого або блідо-жовтого кольору. На русяве або темне волосся рожевий колір лягатиме нерівномірно, а результат може виявитися не дуже естетично привабливим. Тому варто бути готовими до рівномірного висвітлення волосся на ту довжину, яка вас цікавить для фарбування.

волосся рожевого кольору

волосся рожевого кольору

волосся рожевого кольору

Виходячи з цього, розуміємо, що після висвітлення і колорування у рожевий волоссю потрібен ефективний домашній догляд (а салонний тим більше не завадить). Активне відновлення та зволоження – те, на чому варто буде зробити акцент найближчими місяцями, щоб волосся виглядало гарним і здоровим.

Фарбувати волосся в один колір від самого кореня, робити колорування у кількох відтінках, використовувати ефект омбре, фарбувати корені у більш насичений тон рожевого – варіантів трендового рожевого кольору волосся надзвичайно багато! Обираємо в нашій галереї свій і здійснюємо кольорові мрії.

волосся рожевого кольору

рожевий колір волосся

рожевий колір волосся

ніжно-рожеве волосся

полуничний блонд

яскраві рожеві пасма волосся

полуничний блонд

світло-рожеве волосся

рожевий колір волосся

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram та не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!

читайте також