Рожевий змінює життя тисяч українок. Благодійна програма від Mary Kay презентує новинку

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Mary Kay

Збагачувати життя жінок – місія компанії Mary Kay. Ця місія охоплює не лише створення якісної косметики та кар’єрне зростання, а й соціальну відповідальність. В рамках програми «Рожевий змінює життя» компанія представляє благодійну новинку.

«Ця компанія – не для прибутків і збитків, але для людей і любові», – сказала якось Мері Кей Еш, засновниця компанії Mary Kay. Бажаючи допомогти жінкам, які борються з раком, вона створила Фонд для фінансування досліджень раку. Фонд та компанія регулярно збирають пожертви для вивчення онкологічних захворювань, надають гранти науковцям. Лише впродовж трьох попередніх років профінансовано 288 600 годин досліджень та надано близько 40 грантів на вивчення способів подолання раку.

Ще одне важливе завдання Фонду Мері Кей Еш – підтримка жінок, які проходять реабілітацію після лікування. Долучитися й допомогти їм зможе кожен, хто візьме участь у програмі «Рожевий змінює життя». Щороку компанія Mary Kay пропонує благодійний продукт, частина від вартості якого перераховується фондам та організаціям з боротьби з раком. За 15 років дії програми зібрано 16 мільйонів доларів для більш ніж 6 мільйонів жінок у всьому світі!

«Рожевий змінює життя» в Україні – це програма реабілітації жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози. З 2006 року рожевий змінив життя понад 1,5 тисячі українок!

Рожевий змінює життя

Цьогорічний продукт програми «Рожевий змінює життя» – пензель для нанесення тональної основи у формі серця. 40 грн від його продажу йде на реабілітацію жінок. Приємний на дотик та яскравий пензель має високу якість, про яку свідчать:

 • Синтетичний гіпоалергенний ворс
 • Ергономічна форма
 • Надійна фіксація кожної ворсинки в основі пензля
 • Оптимальне використання засобу

Долучитися до програми «Рожевий змінює життя» в Україні можна на сайті Mary Kay, замовивши пензель. Насолоджуйтеся якісним продуктом та розмалюйте чийсь світ яскравими барвами!

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також