Розірви коло: Mary Kay допомагає українкам відновитися після раку грудей 

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Благодійна програма Mary Kay «Рожевий змінює життя» спільно з Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» забезпечує реабілітацію для жінок, які перенесли операцію з видалення раку молочної залози. 

У місяць обізнаності про рак грудей компанія Mary Kay вкотре надає можливість десяткам українок відновитися після операції з видалення раку молочної залози.

З 6 по 17 листопада 26 жінок із різних областей України пройдуть реабілітацію на базі санаторію «Трускавець» у передгір’ї Східних Карпат. Жінки отримають комплекс лікувальних процедур для подолання післяопераційних ускладнень і психологічних проблем внаслідок захворювання, що сприятиме відновленню захисних сил організму.

Впродовж 2023 року перша група мешканок столиці й області мала змогу оздоровитися у липні  на базі Київського медичного центру «Лікарські традиції». До кінця року 14-денний амбулаторний курс оздоровлення пройдуть ще десятки жінок із Київщини.

«Разом із Mary Kay ми змінили підходи до реабілітації після онкологічних захворювань в Україні, розробивши комплексні реабілітаційні програми, – зазначила Галина Майструк, директорка БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї». – Наші програми передбачають повне санаторне лікування або часткове, спрямоване на подолання конкретних наслідків лікування від раку, що є комплексним і непростим процесом. Часто лікувальні процедури є причиною фізичних ускладнень та впливають на ментальне здоров’я.

Для подолання цих наслідків ми першими в Україні застосували підхід, що називається «Розірви коло», коли нові відчуття, інше оточення та природа допомагають відновлювати сили організму.

Свіже повітря та природа Трускавця, вода з мінеральних джерел, відкриті доброзичливі люди – фактори, що сприяють одужанню разом із процедурами. Метод ефективний навіть для пацієнтів із метастатичними процесами».

Реабілітація після видалення раку грудей стала можливою завдяки програмі «Рожевий змінює життя». В Україні ця глобальна благодійна ініціатива бренду Mary Kay існує з 2005 року та втілена за сприяння Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї». Щороку компанія випускає лімітований продукт, частина коштів із продажу якого перераховується до БФ для реалізації програми реабілітації. У 2023 році «Рожевий змінює життя» за допомогою яскравого пензля у формі серця для нанесення тональної основи,  40 грн від продажу якого перераховується на підтримку жінок, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози.

Mary Kay Рожевий змінює життя

Долучитися до програми «Рожевий змінює життя» просто – достатньо звернутися до Незалежної Консультантки з краси Mary Kay, аби придбати пензель й таким чином стати частиною Рожевого руху добра.

Місяць обізнаності про рак молочної залози триває. Будь ласка, подбайте про себе та не забувайте про регулярні обстеження!

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також