Салон із 20-річною історією: що потрібно знати про «Посольство краси та здоров’я»

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

Салон с 20-летней историей: что нужно знать о «Посольстве красоты и здоровья»

Днями одному з культових б’юті-місць столиці – салону «Посольство краси та здоров’я» – виповнилося 20 років. У цю цифру важко повірити – 20 років! Мало хто може похвалитися таким досягненням. Для будь-якого бізнесу в нашій країні та в наш час, а тим більше для б’юті-індустрії – це подвиг.

Салон «Посольство краси та здоров’я» давно став синонімом першокласного сервісу, високого професіоналізму й інноваційних технологій. Красивий бізнес зі світовим ім’ям та найкращими майстрами є гордістю української столиці ось уже 20 років. Він розташований у самому серці Києва і водночас в затишному куточку біля Бессарабської площі – на Кропивницького, одній із найстаріших і найвідоміших вулиць міста.

У салоні працюють з продукцією всесвітньо відомих косметичних брендів, таких як Biologique Recherche, Meder, Nelly de Vuyst, Renophase, Mansard, Thalgo, та надають весь спектр послуг – від візажу і перукарського мистецства до ін’єкційної косметології.

На честь ювілею редакція Beauty HUB поспілкувалася із співзасновницею «Посольства краси та здоров’я» Софією Роголь та директором бутік-салону Анною Сердюк. Згадали, як усе починалося, а також поговорили про головні секрети успіху та подальші плани.

София Роголь и Анна Сердюк

Софія Роголь та Анна Сердюк

«Посольство краси та здоров’я» – один із перших VIP-салонів столиці. Як ви стартували?

Софія: Салон було відкрито 2001 року. Ми стали першим салонним бізнесом, який став створювати сервіс класу люкс і почав обслуговувати клієнтів у 4-8 рук одночасно на паралельних послугах. Ми були першими, хто поєднав SPA, косметологію, нігтьовий сервіс, візаж і перукарське мистецтво в один б’юті-простір площею 245 кв. м. Ми були першими, хто почав працювати з тепер уже всім відомим французьким косметичним брендом premium-класу Biologique Recherche.

Biologique Recherche
Biologique Recherche
Meder
Meder
Renophase
Renophase
Nelly de Vuyst
Nelly de Vuyst
Nelly de Vuyst
Nelly de Vuyst

Ви досить успішний та відомий салон. У чому концептуальність і відмінність «Посольства» від інших?

Анна: Зараз на б’юті-ринку стало у 100 разів більше салонів, ніж тоді. Сьогодні кожен другий салон вважає своєю фішкою паралельні послуги, зараз уже нікого не здивуєш SPA у центрі Києва, наявністю всіх б’юті-напрямів та великим простором. Зараз більшість топових салонів працюють із вищезгаданим косметологічним брендом і не тільки. Але ми знаємо, хто був першим і залишається одним з найкращих салонів краси в Києві.

Якими досягненнями та успіхами найбільше пишаєтесь за ці 20 років?

Софія: За 20 років багато чого сталося в країні, у місті та в «Посольстві краси та здоров’я». За цей час разом з нами виросло вже третє покоління клієнтів – від мами до діток, від дітей до онуків. За цей час ми стали більшими, ніж просто салон краси. Ми стали клінікою, отримавши ліцензію МОЗ та право законно використовувати ін’єкційні методики.

Анна: Ми пишаємось тим, що 62% наших майстрів працюють ще з відкриття салону! Пишаємося, що у нас у штаті дипломовані лікарі з понад 10-річним досвідом. Ми пишаємося, що наші майстри щорічно навчаються та відвідують міжнародні конференції та міжнародні конгреси. Дуже пишаємось якістю та результатом наших послуг. Гордістю для нас є і те, що стільки років ми розвиваємося, вводимо та просуваємо нові круті бренди, нові послуги та нішеві напрями. Адже «Посольство краси та здоров’я» – це рівень, професіоналізм, екстрасервіс, новизна та безпека. До нас приходять великими сім’ями не просто на обслуговування – до нас приходять у гості, і ми дуже щасливі, що ми були, є і точно будемо!

Посольство красоты и здоровья
Посольство красоты и здоровья
Посольство красоты и здоровья
Посольство красоты и здоровья

Фото: «Посольство краси та здоров’я»

Розкажіть про ваші плани. Чого чекати від «Посольства» у майбутні кілька десятків років?

Софія: На найближчі 20 років ми запланували багато нового та цікавого. Точно розвиватимемо комплексний підхід до «краси» і нашу нову складову частину бренду – здоров’я.

Анна: І, звичайно, ми точно покращуватимемо мультисервісність для наших гостей. І будемо робити все, щоб наш оазис краси та здоров’я завжди залишався еталоном високого сервісу, гостинності та системного підходу до краси та здоров’я наших гостей.

Посольство красоты и здоровья
Посольство красоты и здоровья
Посольство красоты и здоровья
Посольство красоты и здоровья

Фото: «Посольство краси та здоров’я»

Чекаємо на вас за адресою:

м. Київ, вул. Кропивницького, 16

044-234-32-22, 067-503-53-95

Або записуйтесь онлайн.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також