Санкції на красу: які бренди модної та б’юті-індустрії виходять із Росії

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Санкції на красу: які бренди модної та б’юті-індустрії виходять із Росії

Вторгнення Росії в Україну й безапеляційні злочини проти людяності засуджує весь світ — компанії розвивають контракти з росіянами, а бренди закривають виробничі потужності і крамниці.

На вторгнення Росії на українські землі світ відреагував жорсткими санкціями. За останній тиждень усі найбільші компанії у світі розірвали співпрацю з громадянами Російської Федерації: автоконцерни закрили свої заводи на території агресора, компанії з виробництва техніки перестали завозити та обслуговувати товари й навіть діджитал-видання й соцмережі вийшли з Росії. Головна причина цьому — невиправдана агресія росіян й геноцид українського народу, який прямо зараз чинить Росія. Яка ситуація на сьогодні на модному ринку, пояснюємо нижче.

Бренди одягу і косметики, які припинили співпрацю з Росією

Бренди одягу і косметики, які припинили співпрацю з Росією

H&M Group

H&M Group, до якої входить бренд H&M, Cos, Weekday, Monki, & Other Stories, Arket, Afound, оголосила, що вона «глибоко стурбована трагічними подіями в Україні та підтримує всіх людей, які страждають». На знак підтримки H&M Group заявили, що призупиняють всі продажі в Росії і вже закрили свої магазини в Україні через безпеку клієнтів і колег.

«Ситуація постійно контролюється та оцінюється. Представники компанії ведуть діалог з усіма зацікавленими сторонами», — додали в H&M Group. Модна група також приєдналася до закликів до миру й заявила, що буде дарувати одяг та інші предмети першої необхідності тим, хто цього потребує. H&M Foundation також зробив пожертви на допомогу Save the Children та УВКБ ООН (Агентство ООН у справах біженців).

Hermes

Французький люксовий бренд оголосив, що закриває всі бутіки на території Російської Федерації, а також призупиняє онлайн-продажі й цю країну.

Asos

Інтернет-ретейлер модного одягу Asos припинив свою діяльність у Росії, заявивши, що його пріоритетом є безпека своїх колег і партнерів у регіоні.

«На тлі війни, що триває, Asos вирішила призупинити продажі в Росії», — пояснили в електронному магазині.

Nike

Один з лідерів на ринку спортивного одягу заявив, що призупиняє продажі в Росії. Також вебсайт бренду і додаток для смартфонів на даний момент недоступний для жителів Російської Федерації. 

Ganni

Сучасний данський бренд Ganni продемонстрував свою підтримку Україні, заявивши про мир у своїх соціальних мережах, додавши, що він буде жертвувати на допомогу біженцям і заморозить всю торгівлю з Росією з негайно.

«У Ganni ми виступаємо за мир», — сказала Дітте Реффструп, креативний директор Ganni. — Як компанія, ми приєднуємося до міжнародних санкцій і заморожуємо всю торгівлю з Росією. Від імені компанії ми жертвуємо 100 000 данських крон Раді в справах біженців Данії, які зараз працюють в Україні, докладаючи усіх зусиль до порятунку життя та надання екстреної допомоги та захисту постраждалим від конфлікту. Ми солідарні з усіма нашими командами та спільнотами різних національностей у ці темні часи».

Boohoo Group

Бренд одягу Boohoo призупинив усі продажі в Росію та закрив свої російські торгові вебсайти через вторгнення Росії в Україну.

У своїй заяві представник Boohoo сказав, що «усі працівники глибоко стурбовані трагічними подіями в Україні» й що після вторгнення вони вирішили припинити всю торгівлю з Росією.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також