Що почитати: топ-5 книжок перших леді США

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У Білому домі починається нова ера. І поки всі обговорюють стиль і образи новоспеченої першої леді Джилл Байден, ми вирішили згадати минуле і розповісти про книги дружин колишніх президентів США, яким і досі є що сказати.

І хоча статус «першої леді» не є офіційним, дана роль неймовірно важлива для суспільного життя держави. Сьогодні ми вирішили згадати про книги колишніх перших леді Сполучених Штатів Америки, які супроводжували чоловіків на офіційних заходах, допомагали порадами і підтримували  їх у політичних прагненнях, курирували благодійні фонди і займалися організацією прийомів у Білому домі. Їхні мемуари про суспільне життя, політику, особисті переживання і проблеми з близькими точно варті вашої уваги.

«Becoming. Моя історія», Мішель Обама

Книгу Мішель Обами сміливо можна назвати однією з найбільш очікуваних новинок 2020 року. Колишня перша леді відверто і щиро розповідає, як це – бути дружиною президента США і однією з найвідоміших жінок світу, балансувати між своєю роботою, особистим життям і політичною кар’єрою чоловіка.

Мішель ділиться потаємними бесідами з чоловіком, розповідає про поїздки всією країною, у тому числі про найбільш несамовиті історії, і про приватні прийоми в будинках найбагатших людей світу. Сміливо направляючи нас по сторінках свого життя, колишня перша леді США відповідає на важливе питання: хто я і яка моя історія?

«Важкі часи», Хілларі Родем Клінтон

Експерша леді, кандидат на пост президента і колишній державний секретар США Хілларі Родем Клінтон також випустила свою книгу. Її мемуари «Важкі часи» розповідають про діяльність і роздуми в період, коли вона займала пост держсекретаря.

Хілларі Клінтон протягом чотирьох років забезпечувала всі зовнішньополітичні рішення першої адміністрації Барака Обами, відповідала не тільки за виконання, а й за розробку стратегії. Вона працювала у важкі часи і була змушена приймати непрості рішення, якими й ділиться в книзі.

«Життя, розказане нею самою», Жаклін Кеннеді

Колишня перша леді і справжня ікона стилю Жаклін Кеннеді у своїй книзі відверто розповідає про себе, стосунки з Джоном Кеннеді і своє особисте життя після його вбивства, власні злети й падіння. Мемуари сповнені життєствердних і іронічних цитат, а харизма і жіночність, якими знаменита Жаклін, читаються між рядків.

Чому після смерті чоловіка вона втекла з США, як розвивалися її стосунки з мільярдером Аристотелем Онассісом і як склалося подальше життя експершої леді США – ви дізнаєтеся із книги «Життя, розказане нею самою».

«Від щирого серця», Лора Буш

Дружина експрезидента США Лора Буш довела, що не можна за одну хвилину перестати бути першою леді. Вона не залишила свої обов’язки навіть під час адміністрації Барака Обами, а завдяки підтримці публіки продовжувала свої ініціативи, запущені ще під час президентства Джорджа.

Про те, як бути першою леді, про важливі зустрічі і події в житті Лора Буш розповідає в своїх мемуарах «Від щирого серця». Також у книзі ви знайдете безліч інформації про знайомство з видатними людьми, які змінювали країну під час її перебування в Білому домі.

Книгу можна прочитати англійською мовою.

«Моя черга: Мемуари Ненсі Рейган», Ненсі Рейган, Вільям Новак

Ненсі Рейган, дружина 40-го президента Рональда Рейгана і перша леді США з 1981 по 1989 роки, видала свою автобіографію ще у 1989 році. У книзі вона згадує про свій вплив в адміністрації Рейгана, її любов до чоловіка і поради, які вона йому давала, а також розповідає про натягнуті стосунки з членами сім’ї і боротьбу з раком грудей.

У мемуарах Ненсі признається, що після замаху на чоловіка почала консультуватися з астрологом і навіть без відома Рональда змінювала його розклад відповідно до астрологічних прогнозів. Колишня перша леді також відверто розповідає про розбіжності з власними дітьми, на примирення з якими їй знадобилися довгі роки.

Книгу можна прочитати англійською мовою.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також