Що потрібно знати про біоревіталізацію, перш ніж її робити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

що таке біоревіталізація

Біоревіталізація досить популярна процедура в клініках краси. Кожна жінка чула про неї, а багато хто вже випробував цей метод боротьби з віковими змінами. Розберемося, як підготуватися до біоревіталізації і коли її робити.

Що таке біоревіталізація

Біоревіталізація – це ефективна ін’єкційна процедура, яка допомагає боротися з віковими змінами шкіри, впливаючи на одну з основних причин старіння – втрату водного балансу і здатності утримувати вологу. Завдяки гіалуроновій кислоті у складі шкіра зволожується, відновлюється її водний баланс, розгладжуються зморшки і відбувається уповільнення процесів старіння шкіри.

Показання для проведення процедури

  • зневоднення, сухість;
  • зниження пружності і еластичності шкіри;
  • дрібні зморшки;
  • надмірний вплив ультрафіолету або морської води;
  •  куріння;
  • тьмяний колір обличчя, пігментація;
  • відновлення після процедур, що пошкоджують верхній шар шкіри.

Застосовують біоревіталізацію  і при жирній шкірі, адже особливо часто при неправильному догляді власниці такої шкіри намагаються її висушити, але виходить лише її зневоднити, при цьому жирність тільки збільшується. На прийомі лікар-косметолог, призначивши правильний догляд, може запропонувати провести біоревіталізацію  для заповнення втраченої вологи. Проводити біоревіталізацію  можна в будь-якому віці, при індивідуальній необхідності, а ось як метод боротьби з віковими змінами регулярно проводити таку процедуру варто після 25-28 років.

біоревіталізація це

Протипоказання

Як і для будь-якої косметологічної, а тим більше ін’єкційної процедури, для проведення біоревіталізації  існують протипоказання:

  • вагітність, лактація;
  • гострий перебіг інфекційних захворювань, герпес;
  • наявність гнійних запальних процесів у зоні проведення біоревіталізації;
  • цукровий діабет, аутоімунні захворювання;
  • злоякісні новоутворення;
  • індивідуальні особливості організму, про які варто обов’язково повідомити лікареві перед проведенням процедур.

Ефект від процедури

Уколи біоревіталізації  робляться в середній шар дерми препаратами на основі гіалуронової кислоти. У цієї процедури є схожість з мезотерапією, відмінність лише у складах препаратів. Так, при мезотерапії використовують спеціальні мезококтейлі, які включають в себе різноманітні вітаміни, амінокислоти та інші інгредієнти, які допомагають вирішити хвилюючу проблему. Біоревіталізація ж проводиться препаратами, у складі яких чиста гіалуронова кислота високої концентрації. При введенні її в шкіру відбувається притягання і утримування молекул води, що і допомагає зменшити видимі вікові прояви. Проводити біоревіталізацію  можна на будь-якій ділянці тіла, але найчастіше її роблять на обличчі, в зоні шиї і декольте, а також на руках.

Найчастіше курс складається з 4-8 процедур, раз на 7-10 днів, ці моменти залежать від стану шкіри і досягнення бажаного ефекту. Після проведення першої процедури вже стають помітні результати: шкіра має більш свіжий та підтягнутий вигляд, розгладжуються дрібні зморшки і поліпшується колір обличчя. Ефект від проведення курсу процедур триває до року, в залежності від індивідуальних особливостей вашої шкіри і способу життя, оскільки активне куріння, інсоляція, прийом алкоголю буде скорочувати ефект впливу. Якщо ви вирішите продовжити ефект, то фахівець може порекомендувати після першого пройденого курсу звернутися ще раз через 3-4 місяці.

Обережно, ускладнення

Гіалуронова кислота є одним і основних компонентів наших тканин, а тому бути алергеном вона не може. Проте часто для отримання WOW-ефекту компанії-виробники можуть вміщувати додаткові компоненти, а чим їх більше, тим вище ймовірність виникнення алергічної реакції.

Якщо ви вирішили заощадити і звернутися до неперевіреного фахівця, будьте готові до можливості виникнення інфекційних ускладнень.

Оскільки процедура передбачає пошкодження шкіри, то обробка її поверхні повинна бути дуже ретельною, щоб уникнути попадання будь-яких інфекцій. Крім цього, варто цікавитися термінами і умовами зберігання пропонованих препаратів.

Виникнення невеликих гематом або синців у місцях проколу – поширене явище, оскільки при ін’єкціях можливі травми судин. Якщо у вас порушена функція згортання крові, проводити таку процедуру слід виключно після схвалення вашого лікаря.

Наявність пустул після біоревіталізації  відхиленням не вважається, вони минають протягом декількох днів, у міру розподілу препарату. Не варто відвідувати місця, де можливий інтенсивний нагрів шкіри (сауни, лазні, спортзали), оскільки при нагріванні відбудеться виведення гіалуронової кислоти ще до її стабілізації в тканинах, а це значить, що ефекту можна так і не побачити. Саме тому обов’язково дотримуйтесь рекомендацій лікаря-косметолога після проведення процедури, це скоротить ризик виникнення ускладнень і допоможе швидкому відновленню вашої шкіри після процедури.

Біоревіталізація – безпечна процедура в руках професіонала. І все ж, як будь-яке медичне втручання, може мати ускладнення. Для того, щоб уникнути ускладнень, найголовніше, що потрібно зробити – це вибрати правильного фахівця і бути з ним гранично чесною. Часто трапляється так, що для отримання бажаного ефекту пацієнти готові промовчати про індивідуальні особливості свого організму. Косметологія активно розвивається і зараз майже у кожної процедури може бути аналог у досягненні результату, а тому консультація у грамотного фахівця допоможе вирішити будь-яку проблему максимально комфортним і відповідним саме вам способом.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB! 

читайте також