Що спробувати в сексі: нові ідеї для незабутньої ночі

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Якщо ви хочете спробувати щось нове в сексі, просто слідуйте нашим порадам. Пропонуємо три цікаві ідеї для сексу, ви зможете освіжити стосунки!

Щоб отримувати постійне задоволення від сексу, треба пробувати щось нове в ліжку. Цікаві ідеї для сексу додають фарб в сімейне життя, інтимні розваги виведуть ваші відносини на новий рівень – ви станете більше довіряти один одному.

Перегляньте наш список з трьох секс-ідей, можливо, вони стануть стимулом спробувати нововведення в сексі просто сьогодні. Вважайте цю статтю керівництвом до дії!

Зміна сексуальних декорацій

Старе добре, нехай навіть найзручніше в світі подружнє ліжко більше не збуджує? Якщо нічого нового в сексі на подружньому ліжку вже не бачите, значить, саме час покинути спальню. Можна забронювати розкішний тематичний номер в секс-готелі, або спланувати втечу з міста на вікенд – в приміський готельний і СПА-комплекс, де ви точно відпочинете душею і… тілом. До речі, секс в авто або на пляжі теж потрібно обов’язково спробувати!

Секс як в кіно

Что нового попробовать в сексе

Кіно покликане надихати, в тому числі й на сексуальні подвиги. Спробувати новеньке в сексі, а заодно і відтворити культову сцену з еротичної класики? Yes, please! Почати можна з лайт-варіанту, дещо банального, але від того не менш гарячого: візьміть в спальню полуницю, розтоплений шоколад, мед або збиті вершки, зав’яжіть партнеру очі й починайте годувати його з руки. Капати шоколад на чутливі місця і злизувати ласощі з них не забороняється, більш того – вітається (обов’язково потрібно спробувати!). Сміливці можуть надихнутися культовою трилогією «50 відтінків сірого», правда, для цього вам знадобиться певний реквізит і максимум довіри партнерові.

Зміна ролей в сексі

Как разнообразить секс

Якщо ви звикли до того, що секс-ініціатива завжди належить партнеру, це теж може стати тригером виникнення постільної нудьги. Рішення є – спробуйте помінятися ролями в сексі – візьміть ініціативу в свої руки, ваш чоловік теж буде в повному захваті. Тут все гранично просто: не чекайте, поки партнер почне з вами загравати, просто беріть його за руку, ведіть в спальню і робіть з ним все, що захочете!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Фото: Instagram