«Щоб дивувати й надихати»: Олена Кравець завела Telegram-канал

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Чтобы удивлять и вдохновлять»: Елена Кравец завела Telergram-канал

Відома українська акторка та гумористка Олена Кравець вирішила проявити себе в новому амплуа й завела Telegram-канал, аби розмірковувати про високе.

Упродовж багатьох років ми бачили Олену Кравець виключно на шоу «Жіночий Квартал», «Квартал 95» і ще декількох гумористичних ТБ-проєктах. Тими аспектами життя, які не стосуються професійної діяльності, зірка не звикла ділитися з громадськістю й навіть на сторінках у соціальних мережах поводила себе дуже стримано.

Нещодавно Олена Кравець дала відверте інтерв’ю українській телеведучій Маші Єфросиніній. Найвідоміша українська гумористка розповіла про сімейне життя, виховання дітей, стосунки з колишніми колегами та своє ставлення до багатьох філософських речей. Відео на YouTube набрало півтора мільйона переглядів і майже п’ять тисяч коментарів із теплими відгуками. Фідбек від прихильників надихнув Олену Кравець створити власний Telergram-канал, на якому вона зможе ділитися відвертими думками.

«Цей канал — моя подяка всім тим, хто дивився, слухав, реагував, писав в особисті повідомлення та просив ще», — коментує Олена Кравець.

«Спробую «вийти із сутінку», щоб ділитися з вами всім, що мене цікавить, дивує, надихає, змушує замислитися і просто тішить: люди, діти, ідеї, література, кіно, музика, їжа, освіта, медитація, психологія, здоров’я, краса, стосунки, чудеса і взагалі життя, як воно є. Усе це буде навсправжки й не дуже», — написала Олена Кравець у повідомленні-привітанні. — Спробую освоїтися тут і стати своєю! Буду писати, читати, записувати аудіо, розмірковувати і трішки жартувати».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Elena Kravets (@lennykravets)

Сьогодні Олена Кравець розмірковувала на тему віку. 1 січня акторці виповнилося 45 років і вона написала декілька дописів-роздумів про те, як святкувала свій ювілей, як ставиться до дорослішання, вікових змін і як із часом змінюється її світогляд. Олена також поділилася філософськими висловлюваннями про вік і порекомендувала прихильникам декілька серіалів про життя жінок в «елегантному віці».

Редакція Beauty HUB вже підписалася на канал Олени Кравець і читає натхненні філософські роздуми акторки. Радимо і вам заглянути!

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також