Словник молодіжного сленгу: що таке чилити

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Словник молодіжного сленгу: що таке чилити

Якщо вас покликали почилити, а ви не розумієте, що криється за цією сумнівною пропозицією, поспішаємо вас заспокоїти: нічого поганого в цьому немає. Пропонуємо прочитати нашу статтю і дізнатися, що таке чилити молодіжним сленгом і які є варіанти використання слова.

Редакція Beauty HUB продовжує знайомити своїх читачів з новомодними сленговими словами і фразами, що часто зустрічаються в лексиконі підлітків, геймерів і користувачів соцмереж. Нарешті прийшов час розібратися з популярним в Інтернеті виразом «чилити».

Що означає «чилити»

Чилити – це те ж саме, що й відпочивати. Сленг запозичено з англійської мови, де chill має кілька значень, основне з яких «прохолода». Слово навіює думки про розслаблене проведення часу, саме так воно і трактується мовою молоді: прохолоджуватися, розслаблятися, спокійно проводити час або просто нічого не робити. При цьому, коли людина чилить, їй не нудно, навпаки, вона відчуває повне задоволення від процесу.

Саме слово «чил» означає відпочинок. Однак найчастіше сленг вживається в формі дієслова chilling. What are you doing? – I’m chilling. / Що ти робиш? – Я відпочиваю (тобто чилю).

Приклади використання слова «чилити»

***

Підемо почилимо після обіду.

***

– Чим займаєшся? – Та нічого, чилю з бро.

***

– Як вихідні провів? – На розслабоні, на чилі.

***

У суботу з подругою чилили на дачі: читали, купалися на річці та засмагали.

***

Іноді краще, що можна зробити за день, – просто почилити.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також