Словник молодіжного сленгу: що таке хейтити

Словник молодіжного сленгу: що таке хейтити

У нашому сьогоднішньому розборі слів, які допоможуть краще розуміти молодь, під прицілом опинився популярний в онлайн-просторі термін «хейтити». Що таке хейт, за що він може вам прилетіти і хто такі хейтери – про все по порядку.

На більшість слів молодіжного сленгу свій вплив справила культура геймерів і соціальних мереж. Тому не дивно, що багато слівець і виразів підлітків запозичено саме з інтернет-сленгу. Таким поняттям є горезвісний «хейт».

Що означає «хейтити»

Хейтити це відкрито ненавидіти когось или щось, активно виявляти своє невдоволення, труїти словами (усно або письмово). Сленг утворився від англійського hate ненависть. Найчастіше хейт зустрічається в інтернет-просторі на форумах, для розміщення відеофайлів, в обговореннях (новин, подій), онлайн-іграх і соціальних мережах.

Людей, які пишуть образи, називають хейтерами (від англ. Hater ненависник). Вони бувають двох типів автори (блогери) і коментатори (інтернет-тролі). Перші критикують щось у своїх роликах і постах, а другі атакують об’єкт своєї ненависті або просто негативного ставлення в коментарях на його особистій сторінці. Але також хейтери можуть здійснювати словесні нападки на людину в приватних повідомленнях, поливати її брудом в закритих групах і чатах разом з іншими такими ж хейтерами. Багато блогерів вважають, що нерідко такими людьми рухає заздрість, занижена самооцінка, почуття власної нікчемності і нереалізованість у житті.

Хейтити можуть за різне: зовнішність, стиль, поведінку, вчинки, почуття смаку, публічні висловлювання, особисту думку, помилки в словах і статтях і навіть за методи виховання дітей. Та взагалі за все, що завгодно, якщо це не сподобається хейтеру і він захоче відкрито принизити чиюсь честь і гідність. Найчастіше хейт у соцмережах дістається публічним особам політикам, зіркам, інфлюенсерам, тіктокерам, журналістам, словом всім, кого не любить велика аудиторія. Також можуть хейтити творців якихось продуктів косметики, одягу, техніки, їжі, фільмів, телепередач тощо.

Приклади використання слова «хейтити»

***

На форумі користувачі захейтили «Гру в кальмара».

***

Знову твоїм хейтерам буде що обговорити після цих фото.

***

У нашому класі є дівчата, які постійно мене «хейтять».

***

Досить мене троліти і хейтити! Я ж сказав, що не люблю онлайн-ігри.

***

Боюся нарватися на хейт, тому мою думку про щеплення, політику і релігію залишу при собі.

***

Блогерка Софія Стужук виклала пост про те, що зробила собі груди, і всі дружно почали хейтити її в коментарях.

***

Іноді медійні персони дають майстер-клас, як реагувати на хейт у соцмережах і відповідати недоброзичливцям. Ось, наприклад, як це роблять українські зірки: співак Alekseev, фронтвумен групи The Hardkiss Юлія Саніна і телеведуча Леся Никитюк.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також