Слизьке питання: чому тверде мило знову в моді

Модниці всього світу почали поголовно відмовлятися від рідкого мила на користь старомодних й ароматних мийних брусків. У чому причина такого попиту на тверде мило і чому нам варто звернути на нього увагу, з’ясовувала редакція Beauty HUB.

Тверде мило повторило історію парфумованих свічок, про яких сто років тому вдало висловився Томас Едісон:

«Ми зробимо електрику такою дешевою, що свічки палитимуть багатії».

І якщо мода на свічки канула в Лету більш ніж сто років назад, рідкому милу втратити свою перевагу знадобилося якихось пів століття.

Історична довідка розповідає, що на початку 70-х років якийсь американець на ім’я Роберт Тейлор розробив і став продавати сучасне рідке мило, на яке він, на жаль, не зміг отримати патент. Зручне у використанні, з додаванням нескінченної кількості барвників й ароматизаторів рідке мило миттєво стало популярним, і було це рівно до цього року. Хоча багато експертів косметичних брендів останні кілька років не припиняли порушувати тему шкоди рідкого мила, починаючи від хімічного складу і закінчуючи пластиковими упаковками.

За даними міжнародної статистичної компанії Kantar Worldpanel, beauty-експерти і модниці всього світу стали масово відмовлятися від рідкого мила, вважаючи за краще натуральний твердий аналог без упаковки. З початку цього року популярні косметичні бренди оголосили, що продажі твердого мила збільшилися на сім відсотків, а світовий показник становив приріст на три відсотки.

Косметичні експерти стверджують, що у споживачів виникло більше обізнаності та усвідомлення про хімічний склад рідкого мила і про шкоду виробництва, а також перероблення пластику. Епоха «одноразових» косметичних продуктів добігає свого кінця! Про це говорить і Люсі Вільямс, авторка блогу Fashion Me Now, яка дала поштовх моді на багаторазові диски для обличчя.

Повертаючись до теми твердого мила, хочеться зазначити, що натуральний склад, парфумовані композиції й екологічні упаковки зробили свою справу і знову завоювали прихильність мільйонів дівчат по всьому світу. Варто також придивитися і до старовинних мильниць, звернувшись по допомогу до мам і бабусь. Однак скептики стверджують, що використання мила в громадських місцях неприпустимо, на що експерти парирують, доводячи зворотне. Поки тривають розгляди, без зволікання вибирай найкраще тверде мило для себе, мами й подружок!

Chanel, No. 5 Bath Soap, 800 грн

Chanel, No. 5 Bath Soap, 800 грн

Santa Maria Novella, Vellutina soap, 960 грн

Santa Maria Novella, Vellutina soap, 960 грн

Hermès, 3 Soaps Gift Set, 1700 грн

Hermès, 3 Soaps Gift Set, 1700 грн

Diptyque, Eau Des Sens Soap, 630 грн

Diptyque, Eau Des Sens Soap, 630 грн

Byredo, Vetyver Fragranced Soap, 940 грн

Byredo, Vetyver Fragranced Soap, 940 грн

Le Labo, Rose 31 Bar Soap, 1100 грн

Le Labo, Rose 31 Bar Soap, 1100 грн

Jo Malone, Lime, Basil and Mandarin Soap, 520 грн

Jo Malone, Lime, Basil and Mandarin Soap, 520 грн

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також