Соціально-активна ініціатива від Davines, або Швидка допомога від beauty-бренду

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Davines

У листопаді 2022 року в рамках благодійного проєкту «Врятуй маленьке життя» команда бренду Davines ініціювала збір коштів на придбання новітнього обладнання для дитячої лікарні «Охматдит».

Нова операційна

18 січня 2023 року відбулося відкриття оновленого операційного кабінету дитячої клініки «Охматдит», що знаходиться у Києві. На відкриття завітали представники італійського бренду професійної косметики для волосся Davines Україна.

У листопаді 2022 року в рамках благодійного проєкту «Врятуй маленьке життя» команда провела збір коштів на придбання новітнього обладнання для дитячої лікарні.

Врятуй маленьке життя

Врятуй маленьке життя Davines

«Охматдит»

Від початку війни Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» стала госпіталем і для дітей, і для дорослих. Робота лікарів в умовах воєнного стану не зупиняється ні на хвилину, бо головною цінністю для медичного закладу є врятовані життя.

Будь-яка допомога лікарні є вкрай важливою та цінною. У лікарні завжди є список невідкладних потреб у спеціалізованому обладнанні та медичних матеріалах.

Врятуй маленьке життя

Соціальний проєкт

Компанія «ІРІС» разом з брендом Davines розробили брендовані прикраси для салонів-партнерів та інших клієнтів, всі гроші з продажів йшли на купівлю лампи в операційний кабінет «Охматдит».

Спільними зусиллями, разом з багатьма салонами краси України, офіційним дистриб’ютором професійної косметики та інструментів «ІРІС» та клієнтами компанії вдалося зібрати кошти на спеціальну світлову лампу, яку вже щодня використовують лікарі під час операцій, де вони рятують маленькі українські життя.

Краса врятує світ

Своїм прикладом бренд Davines продемонстрував, що будь-яка галузь може бути корисною сьогодні для суспільства. Відома фраза «Краса врятує світ» як ніколи пасує для благодійного проєкту, що відбувся.

«Врятуй маленьке життя» – це лише перший крок до початку ще більш вагомої допомоги дитячій клініці «Охматдит».

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також