Шопер, сітка, авоська – в екосумки кілька назв. Шиють їх переважно з натуральних матеріалів – бавовни або льону, найекологічніших видів тканини. Бувають також непромокальні сумки-шопери з плащової тканини, а точніше поліестеру – міцної та зносостійкої синтетичної тканини, призначеної для практичного тривалого використання. Сумка з такого матеріалу теж стане чудовою заміною поліетиленових пакетів, оскільки прослужить вам не один рік.
Ходити з сумкою-шопером за продуктами, на роботу, навчання чи прогулянку останніми роками стає дедалі популярнішим. Сучасна тенденція прийшла до нас кілька років тому з Європи, а з огляду на те, що з грудня 2021 року в Україні набула чинності заборона на поширення в роздрібній торгівлі, громадському харчуванні та сфері послуг тонких пластикових пакетів, брати в магазин власну тару стало ще актуальніше.
У будь-якому випадку, екологічна сумка-шопер – це безпрограшна інвестиція у свій гардероб, оскільки така потрібна й корисна річ завжди знадобиться вам у повсякденному житті. Як правило, вона має найпростішу конструкцію, легко складається і компактно вміщується в кишені, бананці або жіночій сумочці. А про її довговічність і говорити не варто. Ось які переваги є у екосумки.
5 причин придбати екосумку
Посмотреть эту публикацию в Instagram
- Тканинна сумка-шопер є екологічною альтернативою пластиковим пакетам.
- Велика, міцна, зручна та практично «вічна». Така не порветься і вміщає все необхідне.
- Багатофункціональна – підходить як для шопінгу, так і для прогулянок чи відпочинку (пляжу, пікніків тощо).
- Можна використовувати як стильний і практичний аксесуар, який доповнить ваші модні образи.
- Екосумки допомагають заощаджувати, адже у супермаркетах за пакети треба платити.
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!