Свято музики від Freedom Jazz: в Caribbean Club відбудеться серія шоу «Кабаре»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чарівні джазетки Freedom Jazz Girls Band готують цілу серію вибухових концертів! 21, 28 жовтня, а також 4, 11, 18 та 26 листопада на гостей концерт-холу чекає феєрія режисури, свято музики та грандіозної атмосфери.

Шоу Freedom Jazz Girls Band збирають аншлаги, зачаровують та надихають. Цього разу один з найбільш яскравих колективів України готує нове музичне шоу «Кабаре», в якому поєднає найкращі номери за всю історію гурту.

Український музичний гурт подарує глядачам свої запальні номери з улюбленими авторськими піснями та світовими хітами. Популярні композиції пролунають в оригінальних аранжуваннях у виконанні чарівних Freedom Jazz girls band.

«Джаз-кабаре – невід’ємна частина нашого стилю, наша візитна картка, як і звичка дивувати нашого улюбленого глядача. Тому для наших шанувальників і тих, хто збирається ними стати, ми як завжди готуємо сюрпризи. Це і фрагменти з легендарних світових мюзиклів у фірмовій музичній обгортці від Freedom jazz girls band, і мініспектакль, наповнений тонким жіночим гумором, вишуканим звучанням і неповторним шармом, і світові танцювальні хіти, під час виконання яких просто неможливо всидіти на місці!» – поділилися Freedom Jazz Girls Band.

Режисеркою театралізованого дійства стала українська режисерка-постановниця та продюсерка Олена Коляденко. Виступатимуть Freedom jazz girls band в Caribbean Club Concert Hall 21, 28 жовтня, 4, 11, 18 та 26 листопада. Придбати квитки на неймовірне дійство можна на сайті.

«Caribbean Jazz Dinner Show – улюблений формат наших глядачів, який поєднує в собі блискуче музичне шоу, затишну атмосферу найстарішого столичного клубу та вишукану кухню», – поділилися Freedom Jazz Girls Band.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також