Тест: собакою якої породи ви б були

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тест: собакой какой породы вы бы были

Собаки, як і люди, всі різні. У кожної породи є свої відмінні риси й особливості: наприклад, хтось любить побігати, а хтось поспати. Цей онлайн-тест допоможе з'ясувати, яка порода собаки найближча вам за характером, психологією та звичкам.

Собака – невичерпне джерело радості. Хвостом махає, віддано дивиться на господаря і платить людині за турботу такою любов’ю, що все в догляді за нею стає не таким вже й складним. Щоразу, зустрічаючи на вулиці радісну грудку шерсті, яка пробігає повз, більшість з нас легко відрізнить мопса від пекінеса, далматинця – від спанієля, а німецьку вівчарку – від хаскі або самоїда.

У Всесвітній день собак, який відзначають щорічно 26 серпня, ми вирішили запропонувати вам пофантазувати на тему того, якої породи ви були б самі. Веселим і активним шпіцом, добродушним і доброзичливим лабрадором, а може бути гордою і волелюбною акітою? Дайте відповідь на запитання тесту, щоб це з’ясувати. Навіть якщо не вважаєте себе собачником, пройдіть тест – обіцяємо, ви дізнаєтеся багато цікавого.

* Якщо віджет із тестом не відображається нижче, будь ласка, зачекайте кілька секунд або перезавантажте сторінку.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також