Тест: яка ти пісня Валерія Меладзе?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тест: какая ты песня Валерия Меладзе?

Тропікана-жінка, дівчина з вищого суспільства, а може, посланниця невідомих світів? Пройди наш захопливий музичний онлайн-тест за репертуаром викрадача жіночих сердець, і дізнайся, який з його хітів – про тебе.

Пісні Валерія Меладзе – це окремий вид мистецтва: скільки б років не минуло, вони не старіють, не втрачають своєї краси і гріють душу своєю пронизливою, чуттєвою романтикою. Їх люблять усі покоління – від наших мам і людей більш поважного віку до молоді, яка із задоволенням запалює під «Красиво», «Небеса», «Иностранец», «Салют, Вера», «Текила-любовь», «Сахара не надо» та інші легендарні композиції артиста на гучних вечірках і душевних пікніках. Так-так, ми дійсно вважаємо, що повз творчість цієї людини неможливо пройти: впевнені, що навіть ті, хто слухає корейські бойзбенди типу BTS, все одно потай божеволіють від несамовитих пісень Меладзе (такі люди працюють і в нашій редакції 😁).

На честь дня народження популярного артиста з оксамитовим тенором (сьогодні, 23 червня, йому виповнюється 56 років) і просто красеня-чоловіка Валерія Меладзе ми вирішили згадати його вічно молоді хіти, які красиво входять в наше грішне життя, тисячу разів кричать, що йдуть назавжди, а потім звалюються на нашу голову раптовою ностальгією і просять обернутисяа. Готова дізнатися, на героїню якої з них ти схожа?

Ми зробили онлайн-тест, який допоможе з’ясувати, з якою дівчиною із пісень Меладзе ти асоціюєшся найбільше – твій характер і твоє особисте життя. Дізнавайся сама, поділися з друзями, а якщо вони не люблять Меладзе, то це привід подумати, а чи друзі вони тобі взагалі?

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також