Тімоті Шаламе став амбасадором аромату Bleu de Chanel

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тімоті Шаламе

Нова рекламна кампанія, знята Маріо Сорренті, вийде в прокат у червні 2023 року, а восени вийде фільм про кампанію, знятий режисером Мартіном Скорсезе.

Бренд Chanel повідомив, що Тімоті Шаламе став новим амбасадором аромату Bleu de Chanel. 27-річний франко-американський актор з динамічною енергією здобув видатну світову репутацію ще на зорі своєї кар’єри. Окрім свого зухвалого стилю та невибагливого шарму, Тімоті Шаламе втілює далекоглядний і гострий дух наступного розділу Bleu de Chanel: людину, яка не обмежує себе звичайними рамками, що встановлює життя, і дивиться за межі видимого.

Стрімке зростання Тімоті Шаламе до міжнародного визнання почалося з його ролі у фільмі Луки Гуаданьїно 2017 року «Назви мене своїм ім’ям». Його магнетична гра принесла йому нагороду «Оскар» за найкращу чоловічу роль – і місце в історії як третього наймолодшого номінанта в цій категорії – серед багатьох інших поважних світових нагород.

За короткий час багатогранний Тімоті Шаламе зібрав видатне резюме насичених і різноманітних кінокартин, працюючи під керівництвом найвидатніших акторів Голлівуду після того, як почав працювати в небродвейському театрі. Серед його видатних ролей: «Інтерстеллар» Крістофера Нолана, «Леді Берд» і «Маленькі жінки» Грети Гервіг, «Красивий хлопчик» Фелікса Ван Гронінгена, «Французька розсилка» Уеса Андерсона, «Не дивися вгору» Адама Маккея, міжнародний блокбастер «Дюна» Дені Вільньова, а також нещодавно «Кістки» Гуаданьїно та інші. Пізніше цього року він знову зіграє головну роль у довгоочікуваному фільмі «Дюна: Частина друга» та втілить однойменного персонажа у фільмі «Вонка», музичному приквелі до роману Роальда Дала «Чарлі та шоколадна фабрика» 1964 року. Наступного разу актор зіграє Боба Ділана у фільмі Джеймса Менголда «Повна невідомість», зйомки якого розпочнуться цього літа.

Bleu de Chanel

Bleu de Chanel відзначає його першу співпрацю з Chanel і як офіційного амбасадора fashion- та beauty-марки. Порушуючи упереджені погляди чоловічої парфумерії, майбутня кампанія знаменує собою віху для Тімоті Шаламе, а також для дому Chanel, синхронно відкриваючи нові ери для нього як сучасної ікони та для спадщини Bleu de Chanel.

Рекламна кампанія Bleu de Chanel з Тімоті Шаламе в головній ролі, знята Маріо Сорренті, вийде в прокат у червні 2023 року, а восени вийде фільм кампанії від режисера Мартіна Скорсезе.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також