Тімур Мірошниченко про фінал «Євробачення-2023», звинувачення у плагіаті переможниці Loreen та свого фаворита на конкурсі

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тимур Мірошниченко

Тімур Мірошниченко, незмінний коментатор Євробачення від України, ведучий ЖВЛ та «Сніданку з 1+1» наживо з Ліверпуля розповів про свої враження від фіналу Євробачення-2023, прокоментував підозри в плагіаті Loreen, а також розкрив свого фаворита на цьогорічному конкурсі.

З переможницею зі Швеції Loreen Тімур знайомий давно, з 2012 року, коли вона вперше перемогла у «Євробаченні». Цьогоріч зустріч залаштунками конкурсу була зворушливою: «Ми міцно обійнялись як старі знайомі, які тривалий час не бачилися».

Loreen від початку була фаворитом букмекерів та в результаті перемогла, отримавши 583 бали від глядачів та національних журі країн-учасниць. Це її друга перемога на «Євробаченні». Тімур розповів, як себе нині почуває Loreen, і які у нього очікування від конкурсу наступного року:

«Вона, звісно, тішиться. Вона розраховувала на цю перемогу, як і вся Швеція. Буде дуже символічно, що наступного року у Швеції буде відбуватися конкурс, якраз таки до 50-річчя перемоги ABBA на «Євробаченні». Одні з найбільших зірок, народжених на «Євробаченні». Тому я думаю, що буде таке фантастично-дивовижне шоу, якраз таки побудоване на цій події. Loreen щаслива, все добре в неї. І сказала, що надзвичайно чекає можливості знову приїхати до України. Тому що вона насправді багато разів  була в Україні з виступами».

Тімур Мірошниченко і Loreen

Втім переможницю «Євробачення-2023» запідозрили у плагіаті. У мережі вважають, що її конкурсна пісня Tattoo схожа з композицією української співачки Міки Ньютон «В плену». Трек порівнювали також із піснями гурту ABBA та навіть  співачки Адель. Проте ніхто з артистів поки нічого не коментує. Ведучі Людмила Барбір і Руслан Сенічкін спитали Тімура про це.

«В будь-якому разі перед тим, як затверджувати пісню – вона проходить спочатку національний відбір, потім вона відправляється до Європейської мовної спілки. Перед тим, як затвердити, що ця пісня представлятиме цю країну на «Євробаченні», вона проходить комісію. Якщо вона її пройшла, значить, ті, хто за це відповідають, ніякого плагіату не помітили. Значить, імовірно, все нормально. Насправді є купа пісень, які схожі одна на одну», – каже Тімур.

Loreen

Мірошниченко розповів також , хто був його фаворитом, окрім учасників з України. Як і багато європейських глядачів та навіть його родина, Тім вболівав за учасника з Фінляндії – Käärijä. Хлопець цьогоріч отримав найбільшу кількість балів від глядачів, але у підсумку посів лише 2-е місце.

«Cha Cha Cha – це улюблена пісня моїх дітей. Вони просили, щоб я зробив так, щоб дядя виграв. Я нічого особливо не робив, тому що у дяді й так все добре виходило, але вболівав за нього. Це дуже класна історія.

Це простий відкритий пацан без якихось зв’язків, без нічого, який просто своїм настроєм і талантом зробив собі такий шлях. Ще 4-5 роки тому він працював продавцем у магазині електроніки, а сьогодні він артист №1 у Фінляндії завдяки своєму бажанню. Це класний приклад того, якщо ти маєш мету, віру в себе, ти можеш досягти високих результатів. Я вболівав за нього», – поділився Тімур.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з 7:00 до 11:00 на телеканалі «1+1 Україна», а також на YouTube.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також