Тіна Кароль про новий трек, скандал із Ольгою Поляковою та плани на майбутнє

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Тіна Кароль дала інтерв'ю для каналу Russell Blog, у якому розповіла про новий стиль і трек, поділилася відчуттями з приводу недавнього скандалу з Ольгою Поляковою та повідомила про музичний подарунок, який вона хоче зробити до 30-річчя нашої країни.

Минулого тижня українська співачка Тіна Кароль презентувала нову пісню «Скандал» і кліп на неї. На екранах зірка з’явилася в абсолютно новому амплуа, чим здивувала і підкорила своїх шанувальників. Про новий трек, а також неприємну ситуацію з Ольгою Поляковою Тіна Кароль поділилася в інтерв’ю.

Про новий трек

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Тина Кароль (@tina_karol)

«Це абсолютно іншого характеру музика. Не така, яку всі звикли чути. Це мій особистісний квантовий стрибок, це виклик собі».

«Я не вирішила щось міняти, я вирішила примножити».

«Над словами і музикою нового треку працювали я і Аркадій – приголомшливий музикант і аранжувальник. Я просила у Всесвіту таку людину, з якою зможу зазвучати по-іншому».

«Кліп зробив Indy Hait – це була його ідея. Зазвичай я щось режисую, а тут постановкою займався тільки він».

Про скандал із Олею Поляковою

«Це було незаплановано. Невипадковий збіг обставин чи випадковий збіг невипадкових обставин».

«Ми листувалися до цього, вона мені дарувала квіти на день народження. Я до неї добре ставлюся і сьогодні в тому числі. Це безконтрольність мови, невипадкова випадковість з нею».

«Чому так вчинила ТРК “Україна”?  Забули про те, що це телебачення. Ми спілкуємося з суспільством. Ми інфлюенсери для них, рольова модель. Чому телеканал може дозволити собі так вчинити? Ось тим, хто випустив цю програму, без сорому можу сказати: “Це ганьба. Ви показуєте, що таке можливо. Це дно! А показати таке в ефірі – це пробити дно”».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Тина Кароль (@tina_karol)

«Я стала відчувати, що багато людей про мене говорять. Чи збентежило мене це? Мене це не збентежило. Мені було все одно».

«Ніхто не знає міри печалі і горя. Мій репертуар сумний або веселий – це тільки моє рішення. “Плакальниці на похороні” – це страшно. На Західній Україні дійсно існує таке поняття. Це горе, це печаль. Знати шлях і пройти його – різні речі».

«Я подумала, що буде абсолютно чесно, якщо Оля стане учасником рекламної кампанії моєї пісні. Це була моя ідея».

«На наступний день я попросила свого менеджера Пашу Орлова зв’язатися з PR-менеджером Олі Полякової та простягнути руку дружби. Я перша йду назустріч».

Про “Євробачення” і 30-річчя України

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Тина Кароль (@tina_karol)

«Яким би не був артист, ми будемо за нього вболівати на “Євробаченні”. Мені насправді дуже подобалися TVORCHI, мені дуже подобався KHAYAT, KRUTЬ і ще кілька людей. Але я не можу сказати, що у нас був хтось, хто претендував би на перше місце».

«У цьому році Україні 30 років. І я хочу, щоб ми наш чорнозем “засівали” новими іменами. Вони з’являються, але немає пушинга, і вони падають, наче в суху землю. Хочеться її розпушити, щоб у нас проросли нові таланти і нові зірки. Я хочу записати альбом до Дня Незалежності з українськими молодими ноунеймами. Це буде кастинг пісень, моє внутрішнє, особисте “Євробачення”. Я вже точно бачу двох хлопців, з ким би я заспівала».

Про колаборації Tina Karol & Teplo Candle

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Тина Кароль (@tina_karol)

«Свічка – це арт-об’єкт. Я спалила не одну себе, поки ми домоглися, щоб гніт йшов по спині, а спереду свіча залишалася цілою. Вогонь надзвичайно красиво світиться на шиї, потім у грудях. Вийшло дуже цікаво».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!