Топ-10 мінісеріалів, які можна подивитися за новорічні вихідні

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У нашій добірці кращі мінісеріали року, що минає, які точно варто подивитися у перерві між застіллями і веселими новорічними гуляннями.

Мінісеріали в 2021 році стали справжнім бумом! Воно й не дивно, адже їх можна подивитися всього за кілька днів, із головою занурившись у хитросплетіння сюжету. Саме тому мінісеріали стануть ідеальним доповненням до ваших новорічних вихідних, залишилося лише вибрати парочку.

«Дивний новий світ»

Екранізація книги Олдоса Хакслі «О прекрасний новий світ» точно варта вашої уваги. І хоча сюжети друкованого видання і серіалу не ідентичні, розглянути в деталях світ майбутнього, яким править споживацьький бог, вельми цікаво. У даній утопії люди з’являються на світ в інкубаторі, задля загального блага їм заборонено заводити романтичні стосунки, а нескінченний гедонізм тільки вітається.

«Неортодоксальна»

Якщо ви ще не встигли подивитися мінісеріал «Неортодоксальна», рекомендуємо виправити цю помилку. Кінокартина сподобається багатьом, адже вона заснована на реальній автобіографії Дебори Фельдман, до якої не можна залишитися байдужим. Це історія про 19-річну єврейську дівчину, яка не побоялася втекти з ультрарелігійної спільноти в Брукліні і почати життя з чистого аркуша.

«Додому до темряви»

Цінителям детективних історій пропонуємо провести новорічні вихідні за серіалом «Додому до темряви», який також заснований на реальних подіях. Дев’ятирічна Хільда ​​Лисяк із батьками переїжджає з Нью-Йорка до невеликого містечка на узбережжі озера і дізнається, що давним-давно її батько був замішаний в таємничій заплутаній справі. Дівчинка має намір розібратися, що ж тоді сталося, і знайти винних.

«Хід королеви»

Думаєте, що ви і світ шахів – це два абсолютно різних всесвіти? Даремно, адже серіал про юну шахістку захоплює з перших же хвилин навіть тих, хто не відрізнить туру від ферзя. Чи зможе сирота з притулку пробитися в чисто чоловічий світ професійної гри, досягти успіху і реалізувати свої мрії у життя?

«Емілі в Парижі»

Ще один серіал, який став неймовірно популярним і зібрав, мабуть, найбільш суперечливі відгуки. Молода американка переїжджає да Парижа, щоб працювати маркетологом. Емілі стикається з іншою культурою, традиціями, поглядами на життя і ставленням до різних, здавалося б, звичайнісіньких речей. Легкий, кумедний і смішний серіал, який ідеально підійде для новорічних вихідних.

«Сестра Ретчед»

Сюжет розповідає про молоду медсестру психіатричної лікарні, про яку ніколи і не скажеш, що вона справжній монстр, яким, як виявляється, рухає любов. У кращих традиціях хорорів нам показують становлення головної героїні фільму Мілоша Формана «Пролітаючи над гніздом зозулі» сестри Мілдред Ретчед.

«Привиди садиби Блай»

Для цінителів фільмів жахів ми включили до збірки і мінісеріал «Привиди садиби Блай». Кінокартина заснована на повісті «Поворот гвинта» Генрі Джеймса, а розповідається в ній про дівчину, яка переїжджає до таємничого заміського маєтку, щоб стати нянею для двох осиротілих дітей. До слова, серіал не дуже страшний, тому дивитися його сміливо можна всім бажаючим трохи полоскотати нерви.

«Відіграти назад»

Звичайно ж, до числа кращих серіалів 2021 року ми не могли не включити «Відіграти назад», який наробив багато галасу минулого місяця. Головні ролі виконали Ніколь Кідман і Х’ю Грант, а це вже перший привід подивитися шоу. Другий – дуже заплутаний детективний сюжет, який інтригує до останньої серії. Грейс Сакс – успішна письменниця, щаслива дружина і любляча мати. Її життя перевертається догори дригом, коли знайому дівчину знаходять мертвою, а чоловік Грейс зникає у невідомому напрямку.

«І всюди тліють пожежі»

Ще один мінісеріал із зоряним акторським складом. Стабільне життя Елени Річардсон і її сім’ї кардинально змінюється, коли в Огайо приїжджає художниця Мія Уоррен з дочкою. Між дівчатами починається справжнє протистояння, а ситуацію раз у раз підігрівають страшні таємниці, заховані за сімома замками в обох родинах.

«Захищаючи Джейкоба»

Мінісеріал у жанрі кримінальної драми розповідає історію американської родини, життя якої кардинально змінюється після того, як 14-річного Джейкоба звинувачують у смерті однокласника. Батьки не вірять у винуватість власного сина, але після з’ясування обставин смерті хлопчика до Джейкоба з’являється все більше запитань, на які він не готовий відповідати …

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також