Топ-5 БАДів для підтримки здоров’я

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Біологічно активні добавки є ефективними засобами для підтримки здоров'я, краси і молодості. Ми підібрали п'ять засобів, які можуть стати вірними помічниками.

Екстракт артишоку, Vivasan

Екстракт артишоку – це вишукане поєднання артишоку, фенхеля і м’якою м’яти преміальної якості від Vivasan. Натуральні гіркоти артишоку допомагають підтримувати детоксикаційну функцію печінки. Завжди важливо підтримувати функцію печінки, щоб вона могла видаляти надлишки шкідливих речовин з нашого організму. Екстракт м’якою м’яти і перцю сприяють секреції травних залоз і підвищують жовчовиділення. Виготовлені за найвищими стандартами, продукти Vivasan є частиною здорового харчування, натуральні і безпечні, прості в застосуванні. Це просто – отримувати від життя задоволення разом з Vivasan.

Thorne Research, Stress B-Complex 

Повний комплекс вітамінів групи B з вітаміном B5 для підтримки психологічного здоров’я й управління стресом. Комплекс містить вітамін В5 для здорової роботи надниркових залоз й імунітету. Stress B-Complex від Thorne містить сім водорозчинних поживних речовин: тіамін (вітамін В1), рибофлавін/R5P (вітамін B2), нікотинова кислота (вітамін B3), піридоксин/P5P (вітамін B6), метилкобаламін (вітамін B12), метілфолат (5MTHF ) і біотин. Більшість вітамінів групи B (крім вітаміну B12) не зберігається в організмі. Відповідно, їх необхідно щодня отримувати для підтримки міцного здоров’я.

Natrol, Біотин

Підтримує здоров’я волосся, шкіри та нігтів, допомагає переробляти їжу в енергію. Підтримує здорове волосся, сяючу шкіру і міцні нігті. Клінічні дослідження показали, що ті люди, хто відчуває дефіцит біотину, страждають від випадіння волосся і ламкості нігтів. Покращує обмін речовин, процес засвоєння амінокислот, які використовуються для підтримки багатьох функцій організму. Усуває запальні процеси, відновлює когнітивні функції, знижує рівень цукру в крові, зменшує рівень поганого холестерину в крові.

Now Foods, Соняшниковий лецитин

Соняшниковий лецитин містить фосфатидилхолін – найпоширеніший фосфоліпід у клітинній мембрані. Він відіграє ключову роль у сигнальній і синаптичній функціях клітин. Крім того, містить велику кількість природного фосфатидилінозитолу, фосфатиду етаноламіну і незамінних жирних кислот. Введення лецитину в раціон підтримує емульгування жирів, сприяючи їх розчиненню у воді. Сприяє регенерації клітин, покращує роботу нервової системи, захищає роботу печінки, активізує репродуктивну функцію. Орієнтовна вартість від 350 гривень.

California Gold Nutrition, перуанська мака

Будучи відомим засобом підтримки сексуального здоров’я, мака також нерідко застосовується як адаптоген, що забезпечує баланс енергії та гарного самопочуття. Дослідження підтвердили здатність жовтої маки позитивно впливати на лібідо, а також підтримувати загальний гормональний баланс як у чоловіків, так і у жінок. Містить велику кількість амінокислот, вітамінів і мікроелементів. Допомагає підтримувати здоров’я репродуктивної системи, покращує перебіг ПМС і менопаузи, додає енергії, покращує пам’ять і настрій, підсилює дію антиоксидантів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також