Топ-6 модних зачісок із хусткою, ідеальних для осені

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Стильний образ восени забезпечать аксесуари для волосся. Перевага шовкової хустки серед них – на відміну від гумки те, що вона не ламає волоски. Ось 6 простих зачісок із хусткою, які можна зробити за 5 хвилин.

Невагома шовкова хустка – ідеальний аксесуар на осінь: він не тільки внесе різноманітності в будь-який образ, але й врятує волосся від вітру й пушіння. Плетіння з кокетливим шарфиком, пучок у стилі ікон французького кіно або тонкий шарф, прикріплений на звичайнісінькому хвості, – варіантів модних зачісок із хустками набагато більше, ніж здається.

Beauty HUB пропонує шість варіантів, як зробити зачіску з хусткою за п’ять хвилин.

Нарочито розпатланий вузол на потилиці

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Mane Addicts (@maneaddicts)

Розслаблені, «ліниві» й нарочито неохайні пучки та інші укладання – головний тренд останніх трьох років. І навряд чи такі зачіски вийдуть із моди: виглядають вони в кращих традиціях французьких красунь, та й робити їх дуже легко. Цю укладку, наприклад, можна зробити за хвилину. Достатньо лише зібрати волосся на потилиці в не тугий вузол-пучок, а потім пов’язати поверх нього хустку.

Низький хвіст

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Velvet Dynasty (@velvetdynasty)

Хвости будь-яких типів є наймоднішими зачісками на осінь 2019, оскільки робити їх просто, швидко. А значить, ви можете переробити укладання після вітру або якщо її зіпсує головний убір. Шовкові шарфики – кращі аксесуари для хвостів, адже вони не заламують волоски й не шкодять їм.

Мальвіна з косами та хусткою

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lydia (@whatlydialikes)

Якщо ви володарка довгих кіс, спробуйте «поліпшити» мальвінку плетінням і яскравою хусткою. Складіть її як стрічку, закріпіть біля основи кіс і вплетіть у пучок.

Високий об’ємний пучок із хусткою

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lydia (@whatlydialikes)

Якщо вам не подобаються занадто розпатлані модні пучки, зробіть класичну гульку, але зі вплетеною хусткою. Так укладання буде більш незвичайним і стильним. Закріпіть шарфик біля основи хвоста, а потім розділіть хвіст на дві частини та зав’яжіть їх вузлом разом із краями хустки. Поверніть пасма пучком і закріпіть «вусиками» хустки.

Датська коса «риб’ячий хвіст» із хусткою

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lydia (@whatlydialikes)

Не обов’язково вплітати хустку в косу. Ви можете просто пов’язати аксесуар на кінчиках коси. Кінці хустки можуть красуватися в мініатюрному банті або ж просто вільно спадати.

Фейкова коса з хусткою

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lydia (@whatlydialikes)

Не вмієте робити колосок? Не біда, адже можна імітувати плетіння. Зберіть хвіст, поділіть на дві частини. Верхню відкладіть, а нижню розділіть на два пасма й зберіть трохи нижче тонкою силіконовою гумкою. Протягніть верхній хвіст крізь отриману петлю. Повторюйте кроки, поки не вийде коса. Кінці зафіксуйте гумкою. Щоб розбавити буденність укладання, пов’яжіть поверх гумки, що фіксує основу коси, яскраву хустку.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також