Деякі гірськолижні курорти України нічим не поступаються закордонним, даруючи незабутні враження всім шанувальникам активного зимового відпочинку. Краса засніжених лісів, білі схили гір, затишні, яскраві місцеві ресторанчики і почуття свободи, коли ти спускаєшся на швидкості по трасі, — що може бути краще? Ми зібрали кілька гідних гірськолижних курортів України, які сміливо претендують на звання найкращих.
«Буковель»
Почнемо з найвідомішого та найпопулярнішого гірськолижного курорту в Україні (і не тільки) — «Буковеля», який у багатьох асоціюється з високою якістю сервісу та повною різноманітністю послуг. Технологія штучного засніження схилів, відмінне освітлення навіть у темний час доби, величезна кількість трас для новачків, досвідчених лижників та професійних спортсменів, комфортні підйомники та можливість навчитися катанню прямо на курорті — все це лише частина переваг, які приваблюють туристів з усього світу у «Буковелі» в Івано-Франківській області. Діапазон цін на проживання дуже широкий та залежить від місяця. Само собою, популярність курорту і новорічні свята, що наближаються, будуть значно позначатися на вартості в даний період.
«Драгобрат»
«Драгобрат» є високогірним гірськолижним курортом України, оскільки розташований він на висоті 1300 – 1700 м над рівнем моря в Закарпатській області. Саме тому сезон катання тут довший, ніж на інших гірськолижних курортах, а сніг тане набагато пізніше завдяки гірському хребту, що його оперізує. «Драгобрат» лижники люблять за величезну кількість різних трас для спортсменів усіх рівнів підготовки, наприклад, спеціальних з трамплінами або для фристайлу, а також за природну красу цього місця. Адже не просто так «Драгобрат» називають родзинкою Карпатських гір.
«Славське»
На Львівщині у селищі Славське розмістився ще один популярний зимовий курорт. Особливо його люблять лижники-новачки, а також сім’ї з дітьми, адже тут є «долина чайників» – популярний схил, на якому зручно вчитися кататися туристам-початківцям. Але й досвідченим лижникам та сноубордистам тут буде чим зайнятися, адже гірськолижний курорт має 12 трас різної складності. Увечері в Славському теж не нудно — безліч ресторанів, барів, саун, клубів і навіть кілька боулінг-центрів не дадуть вам нудьгувати.
«Верховина»
«Верховину» називають гуцульським гірськолижним курортом, розташованим у серці Карпат в Івано-Франківській області України. Місцевість привертає увагу засніженими гірськими вершинами та незайманою природою неймовірної краси. Однак широкого вибору трас ви тут не знайдете — єдиний спуск середньої складності знаходиться на горі Пушкар і має довжину 380 метрів і велику ширину, тому кататися тут можна вільно і безпечно. До речі, освітлення тут немає, тому після настання темряви покататися на лижах не вийде. Здебільшого туристи їдуть на цей курорт насолодитися гірською природою та свіжим повітрям.
«Пилипець»
Затишне та дуже колоритне закарпатське село розташувалося в оточенні гірського масиву Полонина Боржава. Саме тут розкинувся гірськолижний курорт, який налічує понад 20 км трас різного рівня, які обслуговують канатна дорога та двомісний крісельний підйомник. Тут можна покататися не лише на лижах, а й на сноуборді, а також попрактикувати фрирайд. Неподалік села знаходиться диво закарпатської природи – водоспад Шипіт, який навіть у зимову пору року вас приємно здивує.
«Мигово»
Гірськолижний курорт «Мигово» розташований в однойменному селі Чернівецької області. Він має три лижні траси на схилах гір Стожок та Кічера протяжністю 1300, 1100 та 600 м. Тут ви знайдете трасу для новачків і навіть сноутюберів, кожна з яких чудово освітлюється вночі. За сніг відповідають ратраки та спеціальні снігові гармати. Спуски, готелі та ресторани розташовані близько один до одного, що робить переміщення між ними швидким та зручним, а відпочинок загалом максимально комфортним.
«Красія»
«Красія» – це досить відомий в Україні гірськолижний курорт, розташований у Закарпатській області у селі Вишка. Саме тут ви можете знайти найдовший в Україні спуск більш ніж 3500 метрів. «Красія» вважається одним з улюблених гірськолижних курортів як у професіоналів, так і любителів активного відпочинку, які починають, а спускатися зі схилів тут можна не тільки на лижах, але і на сноуборді або санках-тарілках. Це місце особливо цінують за його віддаленість від міст та інших курортів, а також за невеликий наплив туристів та лояльні ціни.
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!