Топ 7 серіалів лютого 2022 року

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Топ 7 серіалів лютого 2022 року

За традицією зібрали вам найцікавіші серіали лютого 2022 року, з якими останній місяць зими пролетить максимально швидко.

“Пем і Томмі”

Біографічний серіал лютого розповість нам історію стосунків двох яскравих особистостей – зірки журналу Playboy та серіалу «Рятувальники Малібу» Памели Андерсон і барабанщика скандального рок-гурту Mötley Crüe Томмі Лі. Як вони познайомилися в 90-х, як розвивалися їхні стосунки і чому їхній шлюб все ж таки розпався? Усі подробиці нам обіцяють розповісти вже завтра.

Прем’єра: 2 лютого.

“Виховані вовками”, 2 сезон

2145 рік. У центрі сюжету двоє андроїдів – Мати та Батько, які після руйнування Землі через велику війну виховують людських дітей на одній із колонізованих планет Kepler-22b. Проте діти починають помирати від хвороб, до яких людський організм виявився не пристосований. Вижити вдається лише одному хлопчику, проте що з ним буде? Між андроїдами серйозні розбіжності, але в орбіті вже видніється космічний корабель релігійних опонентів.

Прем’єра: 3 лютого.

“Під підозрою”

Серіал починається з викрадення сина американської медіамагнатки Кетрін Ньюман прямо з номера готелю. Судячи з записів відеокамер, це зробили люди в масках, і незабаром на місці злочину виявляються докази проти чотирьох британців. Затримані клянуться, що не мають жодного стосунку до викрадення, і мотиву у них немає. То де ж син Кетрін, і чому ніхто не вимагає за нього викупу?

Прем’єра: 4 лютого.

«Винайшовши Анну»

Серіал Netflix «Винайшовши Анну» заснований на реальних подіях, а в центрі його сюжету – аферистка Анна Делві, яка у 2000-х вкрала сотні тисяч доларів у представників еліти Манхеттена, створивши фонд для пожертвувань. 2019 року її засудили до 12 років в’язниці, але через два роки звільнили. Хто ж така шахрайка російського походження Анна Сорокіна – розмірковує одна з журналісток, яка займалася розслідуванням справи.

Прем’єра: 11 лютого.

“Наче золоті рибки”

У серіалі лютого 2022 року нам розкажуть історію шести дружин із благополучних, на перший погляд, родин, які вирішили зраджувати своїх чоловіків. Які причини штовхнули їх на цей крок? Домашнє насильство, надмірна опіка чи нерозуміння справжніх бажань одне одного? Серіал показує, що все в сімейному житті має бути в міру, навіть любов та турбота.

Прем’єра: 14 лютого.

“Дивовижна місіс Мейзел”, 4 сезон

Міріам Мейзел – бездоганна домогосподарка та дружина, яка обожнює та підтримує у всьому свого чоловіка, стендап-коміка. Проте одного разу він заявляє, що йде до іншої. Міріам у відчаї приходить до клубу, де її коханий зазвичай виступає, і після пари-трійки келихів забирається на сцену і розповідає все, що думає про зрадника та свою нелегку долю. З цього моменту починається кар’єра Міріам, яка стає відомим стендап-коміком на зло своєму колишньому.

Прем’єра: 18 лютого.

«Вбиваючи Єву», 4 сезон

Продовження британського драматичного серіалу, створеного за мотивами серії романів «Вілланелль» Люка Дженнінгса, з’явиться на наших екранах незабаром – наприкінці лютого. Як далі розвиватимуться стосунки кілерки Вілланелль і колишнього аналітика МІ6, і чим же закінчиться останній сезон улюбленої кіноісторії? Чекаємо на відповіді на ці питання з великим нетерпінням.

Прем’єра: 27 лютого.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також