Три хвойні аромадифузори для тих, хто проти вирубання лісу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Три хвойні аромадифузори для тих, хто проти вирубання лісу

Аби відтворити вдома святкову новорічну атмосферу, не обов’язково купувати живу ялинку (особливо якщо ви проти вирубання дерев, навіть якщо їх привезено зі спеціальних плантацій). На допомогу прийдуть хвойні пахощі для дому. Жодна ялинка не постраждала!

Далеко не всім подобається варіант носити на собі хвойний парфум, зате ідея наповнити домашній інтер’єр нотами соснового лісу може сподобатися кожному. Особливо ця думка актуальна в зимові місяці, коли напередодні новорічних свят багатьох знову мучить дилема, яку ялинку купити додому – живу чи штучну? А може, зовсім обійтися без неї?

Тим, хто зупинився на останньому варіанті, пропонуємо придивитися до парфумованих дифузорів з ароматами сосни, засніженого лісу й зимових вечорів у сімейному колі. Три таких ми зібрали у цьому матеріалі – подаруйте їх собі чи близьким.

Poetry Home, Home Green by Tina Karol

Poetry Home, Home Green by Tina Karol

Ноти: деревоподібні папороті, хвойний вічнозелений ліс, малина, ліана, епіфіти, смола дуба, кедрове листя та дорогоцінна деревина.

Українська співачка Тіна Кароль і бренд люксових ароматів для дому Poetry Home представили нову ароматну колекцію, до якої увійшли парфумовані свічки й дифузори. Аромат хвойного лісу укладено у стильний флакон із зеленого скла, який стане гарною прикрасою інтер’єру. Об’єм 200 мл, орієнтовна ціна 1 699 грн.

Christian Tortu, Forets

Christian Tortu, Forets

Ноти: сосна, кипарис, кедр, ладан, трава і терпкі цитруси.

Усередині дифузора Forets від парфумерів французького бренду Christian Tortu заховано складний і багатогранний аромат хвойного лісу. Тут і вологе, густе повітря, і пружний килим з мох, що пружинить під ногами, і колка ароматна хвоя. Словом, все, щоб за лічені хвилини відтворити вдома відчуття лісу. Об’єм 250 мл, орієнтовна ціна 2 850 грн.

Voluspa, Branche Vermeil

Voluspa, Branche Vermeil

Ноти: тростинний цукор, ялина й цитруси.

Шанувальникам солодких ароматів рекомендуємо звернути увагу на зацукрований хвойно-цитрусовий дифузор Branche Vermeil від бренду Voluspa, який створює шедеври парфумерії для дому, відомі у всьому світі. Насичений ялиновий запах з легким цитрусовим відтінком нагадує про прогулянку засніженим лісом і зимові канікули – час повної свободи та безтурботності. Не лише його зміст, а й зовнішній дизайн втілює дух абсолютного свята. Об’єм 185 мл, орієнтовна ціна 2 200 грн.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також