Це з любові 2021: натуральна маска для обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як швидко підготувати шкіру до важливого побачення у День святого Валентина? Редакція Beauty HUB радить озброїтися натуральною маскою.

Для тих, хто любить себе і свою шкіру та постійно піклується про неї, створено бренд Uspix, який виготовляє натуральні маски для обличчя. Унікальність компанії полягає у тому, що вона робить косметику за рецептами, яким понад сто років. Формули українських аптекарів початку ХХ століття на основі простих натуральних продуктів злегка осучаснили та отримали державний сертифікат якості. Відтак, кожна маска, так само як і раніше, готується власноруч із натуральних компонентів у лабораторії за вашим замовленням. Варто зазначити, що при виготовленні не використовуються хімічні консерванти, ефірні олії та віддушки, тому продукцію можна віднести до класу повністю натуральної.

Редакція Beauty HUB рекомендує спробувати дещо особливе із скарбнички Uspix – маску з насіння льону та пребіотиком. Вона допомагає усунути сухість і лущення шкіри, підвищує еластичність та пружність, підтягує овал обличчя. А ще відновлює шкіру після пілінгів та лазерного втручання. Пребіотик у складі надає засобу можливість працювати у глибших шарах шкіри. Пребіотик – це стимулятор росту захисної мікрофлори організму. За наявності пребіотика мікробіом шкіри швидко відновлюється, а кількість шкідливих бактерій  зменшується. Маска представлена об’ємом 50 та 120 мл, орієнтовна вартість продукта за 50 мл 195 грн. Виникли питання?! Пропонуємо звертатися за порадами до нашого косметолога безкоштовно за телефоном: (095) 438 89 89.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також