Це з любові 2021: пілінг для обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Это по любви 2021: пилинг для лица - 1 февраля

До дня закоханих варто озброїтись списком продуктів, які допоможуть забезпечити ідеальний вигляд у свято, а також стануть чудовим варіантом подарунка. Один з маст-хевів — пілінг для обличчя, що зробить шкіру сяючою, м’якою і ніжною на дотик.

Правильне й ретельне очищення обличчя — справжня панацея для шкіри, адже разом із забрудненням ми змиваємо токсини, шлаки і мертві клітини, які можуть забирати нашу молодість і природню красу. Для того, аби шкіра завжди залишалась у тонусі, засоби для очищення варто вибирати дуже ретельно й не обмежуватися лише одним. Наприклад, для зняття макіяжу потрібно використовувати потужні засоби у вигляді міцелярних розчинів, для ранкового вмивання використовувати пінку або легкий гель. У випадках, коли необхідно глибоко очистити шкіру обличчя, варто озброїтися пілінгом.

Рекомендуємо звернути увагу на продукт іспанського бренду космецевтики Cantabria Labs, що славиться унікальними запатентованими формулами з науково доведеною ефективністю. Домашній пілінг Neoretin Lightening Peel у форматі очищувальних дисків створений на основі ретинолу — короля anti-age косметики. Зважаючи на те, що цей компонент під час інтенсивного відновлення клітин може подразнювати епідерміс, Cantabria Labs розробили інноваційну технологію RetinShere technology, яка гарантує безпечне проникнення ретинолу в глибокі шари шкіри без алергічних реакцій. Вона також сприяє поступовому вивільненню ретинолу, і відповідно, його пролонгованій дії.

У формулі засобу також міститься мікс гліколієвої, коєвої, саліцилової кислот та ніацинамід. У комплексі вони допомагають ефективно очистити шкіру, ніжно видалити всі ороговілі частинки і вирівняти відтінок шкіри. Додатковий бонус від застосування засобу — уже після першого використання шкіра освітлюється, а з часом зникають пігментні плями та інші недосконалості шкіри.

Упаковка містить шість окремо запакованих дисків по 1 мл, призначених на 6 тижнів використання. Орієнтовна вартість продукта 714 грн. Придбати можна тут.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також