Це з любові 2022: крем для тіла

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Це з любові 2022: крем для тіла

З початком лютого редакція Beauty HUB починає розповідати про засоби, які допоможуть забезпечити ідеальний вигляд у День закоханих, а також стануть чудовим варіантом подарунка. Починаємо з абсолютного мастхеву — крему для тіла.

Для того, аби тіло якнайдовше залишалосяь у тонусі, важливо не лише вписувати до щоденного графіку фізичні навантаження і стежити за тим, що входить до вашого раціону, але і правильно підбирати засоби для щоденного догляду за шкірою. Наприклад, якісне зволоження та живлення — це хороший спосіб зберегти еластичність, пружність шкіри і підвищити її тонус. Крім того, правильний догляд допоможе зменшити прояви целюліту і зробити тіло більш привабливим на вигляд.

Рекомендуємо звернути увагу на продукт бренду «розумної» космецевтики Renophase, що славиться унікальними запатентованими формулами з науково доведеною ефективністю. Крем для тіла Renew-Firm призначено для шкіри, яка втратила тонус та пружність. Зокрема засіб допомагає покращити стан пошкодженої та обвислої шкіри в зоні стегон, сідниць і на животі.

Крем для тіла створений на основі пептидів — компонентів, які стимулюють синтез колагену, еластину, інших важливих елементів і запускають процеси відновлення в шкірі. Таким чином, засіб усуває наявні вікові зміни, допомагає зміцнювати дерму, робити її більш пружною, еластичною і привабливішою на вигляд.

У формулі засобу також міститься поєднання компонентів, яке сповільнює механізми старіння й забезпечує тривалий ефект. Об’єм продукту: 100 мл.

Renophase автор здорової шкіри!

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також