Це з любові 2022: очищувальна пінка

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Это по любви 2022: очищающая пенка

Стан нашої шкіри залежить від того, наскільки якісні засоби для знищення забруднень ми використовуємо. Тож варто розглянути якісний засіб для вмивання як варіант подарунка до Дня закоханих собі або для когось.

Виділяючи три хвилини на день на ретельне очищення, ми робимо суттєвий вклад у здоров’я шкіри: правильні формули видаляють ороговілі клітини, залишки макіяжу, бруд та токсини й у такий спосіб вирівнюють текстуру та відтінок обличчя. Крім цього, підтримуючи пори в чистоті, ми вберігаємо себе від висипань, забитих пор і подразнень. Це означає, що до вибору очищувального засобу важливо підходити з винятковою уважністю.

Очищувальна пінка від бренду космецевтики Renophase підходить для щоденного м’якого і водночас глибокого догляду за чутливою, нормальною і схильною до жирності шкірою. Засіб Emulsion Nettoyant створений на основі гліколевої кислоти та антиоксидантів, ефективно очищає шкіру від забруднень та макіяжу, не провокуючи відчуття сухості та стягнутості.

Експерти бренду стверджують, що засіб підтримує тонус шкіри та утримує вологу всередині епідермісу, відновлюючи гідроліпідний бар’єр.

М’який пілінг шкіри, пом’якшення, зволоження та ліфтинг епідермісу — це також про ефект від продукту Emulsion Nettoyant у випадку, якщо використовувати його щодня.Об’єм продукту: 200 мл.

Renophase — автор здорової шкіри!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також