Це з любові 2022: жіночий парфум

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Це з любові 2022: жіночий парфум

Хочете, аби в День закоханих ваш образ буквально випромінював ніжність і спокусу? Доповніть його шлейфом екзотичних квітів, червоних ягід і стиглих фруктів.

Парфуми створюють по-справжньому романтичний і привабливий образ без особливих зусиль. А також, дарують впевненість в собі, особливо якщо це багатогранна композиція #In_Red_Blooming_Passion від бренду Armand Basi.

Створена для юної аудиторії, туалетна вода Armand Basi #In_Red_Blooming_Passion наділена такою ж чуттєвістю, як і ледь розкритий червоний бутон, зігрітий лагідними сонячними променями. Невипадково в рекламній кампанії зображено найеротичнішу квітку — червоний сорт орхідеї фаленопсіс — у центрі якої з’являється флакон нового аромату.

In Red Blooming Passion
In Red Blooming Passion

Композицію #In_Red_Blooming_Passion розробила професійна парфумерка Наталі Лорсон, яка створила майже 300 неповторних ароматів для топових світових брендів. Аромат спалахує фруктовими нотами яблук сорту #Pink_Lady, червоних ягід, стиглого манго й ревеню. У нотах серця терпкий післясмак фруктів поєднується з чуттєвими квітковими нотами жасмину, фіалки й конвалії. У вишуканому шлейфі виразно відчувається білий мускус, боби тонка і сандалове дерево, які гармонійно поєднуються з нотами рожевого шоколаду. 

Арманд Басі. Ін Ред Блумінг Пешон. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33–77–000, www.hexagone.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також