Цех Veteranka презентував бренд одягу від українських військових у Парижі

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Cubitus Dei

Cubitus Dei – це перший бренд одягу від українських військових, над створенням якого працювали волонтери цеху Veteranka. Нещодавно у Парижі відбулася презентація першої колекції під промовистою назвою Fire of Liberty.

Veteranka, або Жіночий ветеранський рух – це організація ветеранок, діючих військовослужбовиць та проактивних цивільних жінок, які мають спільне бажання – мати в країні професійну армію, де гарантовано рівні права для чоловіків і жінок. Цех руху Veteranka шиє жіночу форму під запити військовослужбовиць, а також створив перший лейбл одягу від українських військових під назвою Cubitus Dei.

Дебютна колекція бренду Fire of Liberty була розроблена волонтерами цеху Veteranka на чолі з конструкторкою відомих українських брендів – Ганною Суворкіною та українськими дизайнерами – військовослужбовцем Нацгвардії України Станіславом Бітусом та учасницею бойових дій, ветеранкою-парамедикинею Юлією Сідоровою на псевдо «Куба». Фінансову підтримку надав Український ветеранський фонд.

Презентація благодійної колекції відбулася в Парижі. Підтримати її прийшли представники посольства України у Франції, представники французьких ЗМІ, зокрема, українська команда документалістів на чолі з продюсеркою, головою правління Української кіноакадемії Ольгою Бесхмельниціною. Моделі дефілювали під трек гурту Oy Sound System «Соловейко».

«Одяг першої колекції Fire of Liberty говорить одночасно про минуле, про наше сьогодення і про наше майбутнє. Це те, що нас відрізняє від росіян: у них немає минулого, бо вони його вкрали, немає сьогодення, бо вони живуть в брехні, паралельній реальності, відповідно, у них немає майбутнього. Продаж цієї колекції допоможе жінкам, постраждалим від війни, якими буде опікуватися наш фонд Veteranka foundation, а також стане у нагоді в адаптації військових, які повертаються у цивільне життя, як я свого часу. У нашому цеху двері завжди відкриті для ветеранів», – коментує дизайнерка, парамедикиня ЗСУ Юлія «Куба».

Колекція Fire of Liberty від бренду Cubitus Dei є втіленням боротьби за життя, свободу і творчість під час війни. Натхненням для неї став образ мужньої жінки-воїтельки. Колекція містить 15 моделей прет-а-порте в авангардному стилі, який поєднує класичний, фентезі та романтичний стилі. Особливістю колекції є використання українських мотивів, що були створені майстрами з вишивки. В моделях присутні композиційні центри у формі стилізованих птахів, а також зображення бавовни та вогню.

«У цілому лінійка космічна, у стилі варкору, транслює одяг майбутнього, створена для цивільного населення. Виробництво на основі цеху – це не мас-маркет сегмент, а ексклюзивні речі з елементами ручної роботи. Для себе ми поставили високу планку, щоб відповідати світовим брендам», – пояснює дизайнер колекції, нині військовослужбовець Нацгвардії України Станіслав Бітус.

Прямо зараз усі охочі можуть придбати аксесуари бренду Cubitus Dei – брошки Kolos. Всі гроші від їх продажу спрямовані на реабілітацію поранених військовослужбовиць, якими опікується Veteranka foundation.

Фото: Марися М’яновська, Klaudia Kaczmarczyk, Sasha Shu

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також