“Тиждень користі”: YARO організовує детокс-челендж

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

“Тиждень користі”: YARO організовує детокс-челендж

Такого ще не було: бренд здорового харчування YARO оголошує тижневий челендж, у межах якого ви можете пройти м'який детокс із раціонами бренду (за спеціальною ціною!), зміцнити своє здоров'я, а також познайомитися з системою рослинного харчування разом із засновницею бренду Юлією Приваловою.

Бренд YARO вже неодноразово проводив корисні і смачні акції. Цього разу компанія проводитиме “Тиждень користі” — челендж, у межах якого учасникам надається можливість протягом тижня харчуватися рослинною їжею з програми Original від YARO.

“Тиждень користі”: YARO організовує детокс-челендж

Засновниця бренду, Юлія Привалова особисто проходитиме програму харчування, і розповідатиме про принципи, за якими вона побудована. 

Програма харчування Original від YARO побудована на принципах детокс-клініки дієтолога Анрі Шено, яку Юлія відвідувала кілька разів сама. Челендж триватиме з 2 по 8 серпня, взяти участь можуть всі охочі жителі Києва.

“Тиждень користі”: YARO організовує детокс-челендж

Що ви отримаєте на “Тижні користі” від YARO

 1. Унікальну 20% знижку на збалансований раціон Original з п’яти різноманітних страв на день протягом тижня з кур’єрською доставкою.
 2. Закритий телеграм-чат із корисною інформацією та можливістю живого спілкування.
 3. Спеціальні закриті прямі ефіри з Юлією.
 4. Підтримку протягом усього тижня та особливі сюрпризи. 

Як долучитися

Залишайте заявку до 1 серпня і клієнт-менеджери YARO зв’яжуться з вами, щоб підтвердити участь та відповісти на всі питання. Скористайтеся унікальним шансом та відчуйте легкість разом з YARO!

Реєстрація: http://tyzhden-korysti.tilda.ws/ 

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також