У Chanel вийшов новий міст для волосся з культовим ароматом Chanel No 5

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

У Chanel вышел новый мист для волос с культовым ароматом Chanel No 5

Неминуча класика парфумерного жанру тепер представлена у вигляді димки для волосся – Chanel No.5 Le Parfum Cheveux The Hair Mist. Це жіночний, чуттєвий квітковий букет, що підкреслює м'яку гармонію травневої троянди і жасмину.

Instagram Beauty HUB

У колекції парфумерних продуктів від бренду Chanel з’явилася чергова варіація Chanel №5 The Hair Mist. Новинка вийшла в прозорій матовій версії культового флакона №5. Димка делікатно ароматизує волосся елегантними, таємничими, рідкісними нотами легендарного парфуму, а також надає локонам шовковистість і блиск. Зручний формат міста для волосся дозволяє брати з собою засіб куди завгодно.

«Ніжна димка для волосся, наповнює їх жіночними нотами №5. Варіація духів, яку ви зможете взяти куди завгодно. Раритетний, ніжний і неймовірно елегантний еліксир, що залишає загадковий ароматний шлейф».

Піраміда композиції побудована на цитрусово-альдегідному старті, який змінюється чуттєвими тонами королеви квітів – троянди, оточеної прекрасними підданими – жасмином і лісовою лілією. У фіналі аромату звучать вишукані деревні тони сандалового дерева в тандемі з ветивером і пачулі. Класика, яка з роками лише вдосконалюється!

«Новаторський аромат парфумів поряд з рідкісною простотою назви і флакона зробив революцію в історії парфумерії. Натхненна плавною гармонією троянди і жасмину, складових №5, димка для волосся була сформульована як легке і сміливе продовження квіткового букета №5». 

Новий міст для волосся Chanel No 5 The Hair Mist 2020 скоро вийде в міжнародний продаж. Об’єм 35 мл, орієнтовна ціна $65.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!