У Huda Beauty вийшла нова велика палетка тіней для повік

У Huda Beauty вышла новая большая палетка теней для век

У Huda Beauty до новорічних свят вийшла нова 18-кольорова палетка тіней для повік Naughty Nude Eyeshadow Palette Holiday 2020. Ця б'юті-новинка – сестра бестселера New Nude.

У палітрі Naughty Nude 18 відтінків в бордово-золотисто-коричневій гамі з різними фінішами – вісім матових, ультрам’яких і ультрапігментованих, п’ять ультраблискучих металіків в особливій формулі, три розкішні багатовимірні сяючі текстури, матовий кремовий відтінок, що світиться, для створення гіпнотичних ефектів, а також один інноваційний глосс з абсолютно новою текстурою у вигляді сяючого гелю з інкапсульованими бронзовими і ягідними перлинами (індивідуальний для кожної палетки, оскільки зроблений з різними краплями).

Палетка теней для век Huda Beauty Naughty Nude Eyeshadow Palette Holiday 2020

Смачні відтінки в п’яти надзвичайно комфортних структурах гармонійно поєднуються для створення мейкап-гардероба, щоб надихнути кожну дівчину бути безсоромно сміливою і впевненою в собі, створюючи власні правила гри.

Спосіб застосування

  1. Створіть основу з матовими кремовими або пудровим відтінками.
  2. Круговими рухами наберіть пензлем відтінок металік або кремовий шимер і нанесіть на повіки для сяючого фінішу. Потім нанесіть ще один шар, використовуючи палець або пензлик-спонж для екстраблискучого ефекту фольги.
  3. Для м’якого, перламутрового сяйва нанесіть відтінок глосс на голі повіки пальцем або плоским пензлем.
Huda Beauty Naughty Nude Eyeshadow Palette Holiday 2020
Свотчи новой палетки Huda Beauty Naughty Nude Eyeshadow Palette Holiday 2020
Huda Beauty Naughty Nude Eyeshadow Palette Holiday 2020 свотчи

Текстури і свотчі нової палетки Huda Beauty Naughty Nude Eyeshadow Palette Holiday 2020

Нова палетка тіней для повік Huda Beauty Naughty Nude Eyeshadow Palette Holiday 2020 вже вийшла в міжнародний продаж. Очікуємо в Україні. Орієнтовна ціна 2 320 грн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також