У Відні пройшов благодійний арткоктейль на честь дня народження українського митця Івана Марчука

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Іван Марчук

12 травня на честь 87-річчя видатного українського митця Івана Марчука відбувся благодійний арткоктейль, присвячений творчості Маестро і з нагоди відкриття виставки його робіт у серці Відня.

Організаторами події виступили артплатформа для українських талановитих митців Ptashka Art Project, заснована Тетяною Питайло у серпні 2022 року, та благодійний рух Ірини Адоніної United for freedom.

На заході відбувся аукціон, на якому найпопулярнішими були лоти від самого Івана Марчука, а саме календарі та каталоги з власним автографом Маестро, а також футболки з принтами його робіт. Від United for freedom були представлені хустка з нового мерча української співачки KOLA «Тебе Собі» та хустина українського бренду Shpalta. Ptashka Art Project надала для аукціону роботу молодої української місткині Катерини Фелістович. Всі отримані кошти з продажу лотів будуть передані на підтримку сім’ям, які постраждали від війни.

 

На арткоктейль завітали Тетяна Рамус, Анна Тільняк, Сергій Кралєв, Оксана і Андрій Баюк, Юлія та Роман Челнокови, Леонард Райс, Ольга Курчинська, Тетяна Пономаренко, Ольга Петрук, Ольга Трегуб, Віктор Адонін, Любов Данькова та Яков Чуприна. Музичну атмосферу вечора створювала співачка Амадея Едельвейс.

 

Після завершення аукціону всі гості відвідали виставку Маестро і привітали Івана Марчука святковим тортом.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також