Ukrainian Fashion Week FW 22–23: оголошено програму нового сезону

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ukrainian Fashion Week FW 22–23: объявлена ​​программа нового сезона

Наступний Ukrainian Fashion Week буде особливим — п’ятдесятим в історії UFW. У ювілейний сезон планується низка показів та творчих проєктів в особливих форматах.

Ukrainian Fashion Week став першим Тижнем моди не лише на теренах пострадянського простору, а і всієї Центральної Європи. Перші покази у Києві відбулися в 1997 році, і з того часу команда щоразу покращує рівень організації, продумує нові формати показів та супутні проєкти.

Цьогоріч Ukrainian Fashion Week святкує своє 25-річчя, на честь чого вже заплановано цілу низку подій. Зокрема з 3 по 6 лютого планується новий сезон показів колекцій українських дизайнерів FW 22–23, який відбудеться у форматі Phygital (унікальне поєднання діджитал-технологій та офлайн-об’єктів та подій).

«25-річчя Ukrainian Fashion Week — це не просто історія однієї компанії. Це історія українських дизайнерів, яких одного разу об’єднала наша ідея зробити свою країну модною. Нас надихнула ідея створити в країні нову індустрію, яка важлива як для економіки країни, так і для розвитку її культури. Ми розвиваємо індустрію, що представляє Україну світу як країну талановитих людей, нових технологій, а також конструктивного партнерства.

Сьогодні нашими пріоритетами є sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність. Саме на них зараз будується українська та світова fashion-індустрія», — коментує голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @ukrainianfashionweek_official

В окремий день Ukrainian Fashion Week FW 22–23 буде представлено програму New Generation of Fashion. У рамках проєкту пройдуть покази дизайнерів-учасників платформ New Names та Fresh Fashion, а також graduate show українських приватних fashion-шкіл.

«New Generation — це програма, спрямована на пошук, підтримку та відзначення молодих талантів в Україні, Центральній та Східній Європі. У рамках цієї програми вони спілкуються з провідними спеціалістами галузі, отримують нові знання у процесі менторства та змагаються за міжнародне визнання», — пишуть представники Ukrainian Fashion Week.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @ukrainianfashionweek_official

Стати гостем модного показу зможе кожен завдяки онлайн-трансляції на медіасервісі Megogo та діджитал-платформах UFW. Представники медіа, баєри, клієнти брендів та інфлюенсери будуть запрошені відвідати Тиждень моди та ознайомитись із колекціями дизайнерів offline, дотримуючись карантинних обмежень.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також