Українки можуть безкоштовно пройти мамографію, щоб нівелювати ризик раку: у Helsi розповіли, куди звертатися

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Обстеження у мамолога Helsi

Всім жінкам старше 40 років рекомендовано раз на рік проходити планове мамографічне обстеження для ранньої діагностики раку грудей. В Україні жінки мають право пройти обстеження безплатно в одній із клінік, які фінансуються за державною Програмою медичних гарантій.

Найбільший в Україні медичний сервіс із запису до лікаря Helsi з 20 жовтня — Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози — і до кінця місяця проводить соціальну кампанію під назвою #Япройшла!, покликану привернути увагу суспільства до проблеми профілактики раку грудей.

Рак молочної залози — це одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок. Від цієї недуги щороку помирає понад 5,5 тис. українок. Проте рання діагностика дає можливість побороти хворобу.

Пальпація не дозволяє виявити тяжкий недуг на ранній стадії — для цього потрібно пройти мамографію. Далеко не всі жінки знають, що в Україні можна пройти мамографію безкоштовно, для цього лише потрібно звернутись до сімейного лікаря, який має виписати відповідне направлення. Таку можливість мають усі жінки, незалежно від віку, якщо є показання для мамографічного обстеження.

Загалом послугу безплатної мамографії в нашій країні надають понад 240 закладів охорони здоров’я по всій країні, які мають договір з Національною службою здоров’я України за пакетом “Мамографія”. 

Крім того, в останній декаді жовтня користувачі Helsi мають можливість пройти інструментальне обстеження молочної залози зі значною знижкою у низці приватних медичних закладів. Так, найдешевша консультація лікаря-мамолога у цей період буде коштувати 1 грн.

Додаток Helsi для смартфона.

Helsi.me — це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних. Сервіс дозволяє пацієнтам швидко і зручно записуватись на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію і замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі Міністерства охорони здоров’я і впорядкувати роботу клінік. Мобільним додатком Helsi вже користуються понад 5,5 млн людей, кількість проведених консультацій на місяць – 7 млн. Системою користуються понад 1300 установ охорони здоров’я і 50 000 лікарів по всій Україні.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також