Українська інфлюенс-армія: як працює ініціатива «Територіальна онлайн-оборона»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Украинская инфлюенс-армия: как работает инициатива «Территориальная онлайн-оборона»

Кожен на своєму фронті! Понад двісті українських блогерів об'єдналися, щоб активно протистояти інформаційній війні та швидко поширювати важливу інформацію.

Почався третій тиждень війни Росії проти України: у соціальних мережах продовжують з’являтися десятки повідомлень з проханнями про допомогу, сотні мемів та термінових новин. Для того, щоб у цьому потоці контенту не загубилося важливе – було прийнято рішення скоординувати зусилля українських інфлюенсерiв та створити єдиний інформаційний фронт.

Тепер будь-яку важливу інформацію, яку потрібно негайно поширити, можна відправляти у Telegram-бот @oboronaonline_bot. Звернення одразу ж опрацюють модератори і передадуть в роботу блогерам.

Лідери думок займаються протистоянням російській пропаганді, розповсюджують правдиву та перевірену інформацію в єдиній риториці. Якщо ви інфлюенсер і хочете приєднатися до боротьби — тисніть на посилання і долучайтеся до Територіальної онлайн-оборони. 

Территориальная онлайн-оборона

Якщо вам потрібно швидко поширити ініціативу чи проблему у соцмережах — пишіть у бот в Telegram. 

Більше інформації про блогерів, корисного контенту, яким варто ділитися, буде в Instagram-профілі онлайн-оборони — підписуйтеся та розповсюджуйте якісний контент.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також