Український прапор на арені міжнародного шоу від Kevin.Murphy!

Reflective.Perspective від Kevin.Murphy

У Будапешті 9-10 червня відбулось міжнародне шоу Reflective.Perspective від Kevin.Murphy – одного з найвпливовіших брендів у hair-індустрії, заснованого маестро перукарської справи Кевіном Мьорфі.

Тематика «Минуле, сьогодення та майбутнє об’єднались разом» надала змогу учасникам відстежити становлення бренда, час появи культових продуктів та подій, які вплинули на його розвиток. 25 найкращих перукарів з України гідно представили країну на міжнародній арені, а маестро та засновник бренду Кевін Мьорфі залишив один єдиний автограф – на українському прапорі!

Kevin.Murphy

Reflective.Perspective Show by Kevin.Murphy – це відкрита сцена для демонстрації креативного потенціалу провідних стилістів бренду. На шоу гості побачили справжню динаміку фотосесій та роботи на бекстейджі, яка розгорталась прямо на їхніх очах.

Цьогоріч шоу Reflective.Perspective було присвячено 20-річчю бренда. Тому головна тематика – це зустріч минулого, сьогодення та майбутнього. У величезних залах бренд представив експозиції з усіма знаковими продуктами та подіями, які відбулися за 20 років. Гості побачили стенди й інсталяції з образами, котрі Кевін Мьорфі створював протягом 20 років, та спостерігали, як в режимі реального часу створюються трендові образи.

Reflective.Perspective від Kevin.Murphy

Reflective.Perspective від Kevin.Murphy

Reflective.Perspective від Kevin.Murphy

Reflective.Perspective від Kevin.Murphy

Reflective.Perspective від Kevin.Murphy

Кевін Мьорфі визнаний одним з найповажніших і найзатребуваніших сесійних перукарів у світі, він протягом десятиліть працює у сфері моди, на подіумі, в редакційних програмах і в кіно як в Австралії, так і за її межами. Його роботи прикрашали обкладинки всіх великих світових друкованих видань, він керував групами перукарів для безлічі відомих будинків моди по всьому світу. 

Маестро перукарської справи є досить закритою людиною – не дає інтерв’ю, ніхто не знає його вік і не може отримати автограф. Але з любов’ю та повагою до України Кевін підписав наш прапор, відзначивши його та залишивши свій єдиний підпис за два дні шоу.

Reflective.Perspective від Kevin.Murphy

Улюблені продукти-бестселери Кевіна, які він використовував найчастіше під час шоу та які підійдуть для літнього сезону:

  • Young.Again – невагомий незмивний догляд, збагачений безсмертником. Глибоко живить та кондиціонує, залишає волосся міцним, гладеньким та наповненим сяйвом.
  • Hair.Resort – Hair.Resort – це текстуруючий і фінішний засіб в одному, що дозволяє вам м’яти, чесати і трансформувати зачіску, доки ви не досягнете потрібної текстури і вигляду. Створіть культовий образ, яким славиться Кевін Мьорфі… пляжні локони, ніби тільки з моря.
  • Anti.Gravity – легкий спрей надає волоссю пишності й блиску, а також надовго утримує укладку.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KEVIN.MURPHY (@kevin.murphy)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KEVIN.MURPHY (@kevin.murphy)

На сцені шоу Reflective.Perspective by Kevin.Murphy було продемонстровано, що нагороди і визнання в індустрії приносить підхід, заснований на глибоких знаннях, інноваціях в інгредієнтах і технологіях, постійних експериментах і турботі про довкілля. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також