Ультразвукове чищення обличчя: за і проти

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ультразвуковая чистка лица: за и против

Ультразвукове чищення обличчя – це чищення обличчя за допомогою ультразвукового апарату для глибокого очищення шкіри з мінімальною травматизацією. Дерматолог-косметолог Ганна Скребцова розповіла Beauty HUB, що це за процедура, як вона виконується, та порівняла «за» і «проти» з механічним чищенням.

 «Під час ультразвукового чищення верхній роговий шар шкіри відлущується спеціальною насадкою-скрабом, — розповідає Ганна Скребцова. — Скрабер – це насадка у вигляді лопатки. Він транслює УЗ-коливання, які під впливом засобу чи гелю допомагають відокремити мертві клітини від здорових і цим очистити поверхню шкіри. Ультразвук подається низькою потужністю, тому немає ризику для здорових клітин, і шкіра не пошкоджується».

Етапи ультразвукового чищення

  1. Першим етапом косметолог очищає обличчя від макіяжу та забруднень, а потім наносить спеціальний гель – дезінкрустант. Дезінкрустант – це салонний варіант засобу для очищення, який дуже потужний за своїми властивостями. Дезінкрустант відкриває пори і стирає з лиця забруднення, стимулюючи обмінні процеси у шкірі. Його завдання – або підготувати шкіру до наступних процедур, або просто очистити шкіру, якщо виконується соло-процедура, така як ультразвукове чищення.
  2. Другий етап – безпосередньо чищення, коли косметолог скрабером проводить по обличчю. У цей момент відчувається дотик металевої пластини, що може спричинити невелике поколювання або легку вібрацію. Ця процедура вважається безболісною.

Ультразвукове чищення обличчя: за і проти

Протипоказання до ультразвукового чищення

Попри те, що процедура щадна, вона має певні протипоказання: наприклад, акне в гострій фазі, різні виражені пошкодження шкіри. Загальні протипоказання – це захворювання серцево-судинної системи, невралгія, новоутворення, інфекційні хвороби та вагітність.

Ультразвукове чи механічне чищення – що краще?

Ці два види чищення йдуть пліч-о-пліч, але вважається, що механічне більш ефективне, оскільки  ультразвукові хвилі не завжди можуть впоратися з усіма ділянками шкіри і не можуть ефективно очистити всі пори. Ну і незаперечна відмінність між цими двома видами чищень: обличчя після ультразвуку не червоніє, тоді як після механічного чищення почервоніння може триматися кілька годин.

Чим же добрий ультразвуковий метод очищення шкіри?

По-перше, він допомагає позбутися змертвілих клітин, а шкіра відразу стає гладкою, м’якою та здоровою. Спостерігається легкий ліфтинг-ефект, шкіра оновлюється та сяє.  

По-друге, очищаються пори, наскільки здатний на це ультразвук. Не можна вважати, що ми можемо позбавитися всіх чорних точок і сальних пробок, але більшість зазнає впливу ультразвуку.

По-третє, ультразвукові хвилі роблять легкий масаж, що також вирівнює рельєф шкіри та покращує колір обличчя.

Але найбільше мені подобається застосування ультразвуку в комплексних програмах очищення шкіри, тому що він здатний відкривати біологічні мембрани, тим самим допомагаючи компонентам, які ми використовуємо в ультразвуковому чищенні (сироватки, маски, креми) глибше проникнути всередину шкіри і зробити гарний виражений ефект від процедури.

Косметика для ультразвукового чищення

Косметика, яка застосовується до та після ультразвуку, дуже різноманітна. Багато професійних ліній (від брендів Christina і Institut Esthederm до Green Pharm Cosmetic) мають засоби, які використовуються для чищення (осмосу, тобто глибокого очищення шкіри завдяки емульгуванню та змиванню забруднення). Але все ж таки сам дотик скрабера проводиться за допомогою спеціальних лосьйонів-дезінкрустантів.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також