В рідних стінах: Меган Маркл планує домашні пологи

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

В рідних стінах: Меган Маркл планує домашні пологи

Герцоги Сассекські Меган Маркл і принц Гаррі вже на початку літа вдруге стануть батьками. З місцем пологів пара визначилася — їхня донечка народиться вдома.

Домашні пологи за останні роки набули неабиякої популярності. Такі знаменитості, як Джиджі Хадід, Дженніфер Коннелі, Елісон Ханніган, Жізель Бундхен народжували своїх дітей у рідних стінах і вважають це найкращим варіантом появи на світ нового життя. Подібний досвід планує пережити й подружжя герцогів Сассекських.

Менш ніж за три місяці Меган Маркл та Принц Гаррі вдруге стануть батьками — вони чекають сестричку для свого сина Арчі. Нещодавно пара визначилася з місцем пологів. За словами інсайдерів, це буде особняк у Монтесіто, у якому живуть герцоги Сассекські.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Misan Harriman (@misanharriman)

Про домашні пологи Меган Маркл думала ще під час першої вагітності. Герцогиня хотіла, аби її син з’явився на світ у Фрогмор-котеджі, де вони жили разом із Гаррі після весілля. За станом здоров’я королівської особи спостерігала ціла група медиків і через складну вагітність домашні пологи їй були протипоказані. Маркл була доставлена у приватну лондонську лікарню Портленда, де і стала мамою рано-вранці 6 травня 2019 року.

«Метою Меган було народити Арчі вдома. Але лікарі порадили їй лягти в лікарню. Усе, про що вона тоді думала, — це безпечні пологи й здоров’я сина. Але зараз у них прекрасний будинок у Каліфорнії — це чудове місце, щоб народити дівчинку», — говорить інсайдер.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!