Вакуумний масаж: користь та шкода

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Вакуумний масаж: користь та шкода

Вакуумний масаж від целюліту - досить популярний і поширений спосіб позбавлення від апельсинової кірки, для підтяжки шкіри і вирішення певних проблем зі здоров'ям.

Instagram Beauty HUB

Сутність вакуумного массажу, як ви вже могли здогадатися, в створенні вакууму за допомогою скляної (зараз їх майже не застосовують), пластикової або найсучаснішої силіконової банки, яка захоплює невелику ділянку шкіри, посилюючи приплив крові до тканин і лімфодренаж. Вакуумний масаж показаний при початкових стадіях целюліту, затримці рідини в тканинах, він також допомагає очистити організм від шлаків і токсинів, зміцнити шкіру після різкого схуднення і пологів, запобігти появі стрий і дещо зменшити прояви вже наявних. Масаж вакуумними банками може слугувати свого роду розслаблюючою процедурою при крепатурі і сильних фізичних навантаженняхспортсмени часто використовують баночний масаж в розпал зборів і змагань.

Якщо говорити про вакуум в контексті особи, то тут важливо розуміти, що максимальний ефект буде помітний у власниць «важких» облич, схильних до деформаційного типу старіння і віковою птозу. Вакуумний масаж обличчя не вирішить ваших проблем повністю, але зменшить друге підборіддя, надасть легкий ліфтинг-ефект, допоможе впоратися з набряками обличчя, характерними для ПМС та недосипу. Також, за рахунок посилення кровообігу, масаж допомагає освіжити колір шкіри, зробити його більш однорідним. При регулярному проведенні вакуумного масажу обличчя ви можете помітити, що постакне і шрами стали світлішими, рельєф шкіри стає рівнішим – це теж заслуга припливу крові до місця дії банки.

Існує вакуумний апаратний масаж, який виконує фахівець в салоні, і домашній його аналог, коли ви, наносячи на шкіру масло або крем, обробляєте її за допомогою «банок».

При правильному виконанні і відсутності протипоказань вакуумний антицелюлітний масаж дійсно ефективно бореться з «апельсиновою кіркою», підтягує шкіру і робить її більш пружною. Втім, тут теж є свої нюанси – у цього, здавалося б, методу є цілий ряд протипоказань, при наявності яких він лише погіршить ситуацію. З них і почнемо!

Вакуумний масаж протипоказання:

  • при захворюваннях серцево-судинної системи (тут мова йде, скоріше, про салонний, вакуумно-роликовий масаж);
  • при запальних процесах шкіри в формі загострення;
  • при відкритих ранах;
  • при варикозному розширенні в зоні проведення масажу;
  • при схильності до утворення тромбів;
  • при вагітності та лактації;
  • при цукровому діабеті.

З особливою обережністю застосовувати вакуумний масаж тіла варто тим, у кого близько розташовані капіляри і тендітні судини – це загрожує микротравмами і синцями. Шкода від вакуумного масажу в цих випадках перевищує користь.

Что такое вакуумный массаж

Салонні процедури

Якщо ж протипоказань немає, можете сміливо пробувати подолати целюліт за допомогою вакуумного масажу апаратом. Найкраще серед апаратної форми масажу себе зарекомендував LPG – вакуумно-роликовий масаж, завдяки якому ретельно опрацьовується підшкірна жирова клітковина (відмінний засіб проти целюліту) і ефективно виводиться з організму зайва рідина. Зазвичай, для досягнення видимого ефекту потрібно мінімум 5, а в ідеалі 8-10 сеансів.

Існує також LPG-масаж для обличчя, який обіцяє підтягнути контури, прибрати друге підборіддя і візуально омолодити шкіру. Ось тут, на наш погляд, варто двічі подумати – незважаючи на те, що насадка для обличчя маленька і не створює такого сильного вакууму, при недостатній кваліфікації фахівця ви ризикуєте травмувати шкіру, розтягнути її, досягнувши, таким чином, зворотного результату.

Деякі клініки пропонують сучасніший варіант, коли вакуумне опрацювання поєднується з радіохвильовим або лазерним впливом – новий апарат Eximia працює якраз за цим принципом. Незважаючи на ще більш широкий ряд протипоказань, цей метод дає вражаючі результати вже через одну-дві процедури: обсяги тануть на очах!

Вакуумний масаж для схуднення в домашніх умовах

Якщо ж ви не плануєте вдаватися до салонних процедур, можна запастися терпінням і почати робити вакуумний масаж вдомау. Для цього вам необхідно купити банки – найзручніше силіконові різного діаметру, які продаються в багатьох аптеках, а також запастися олією для масажу обличчя або тіла. Олія не повинна швидко вбиратися, інакше ви просто не зможете провести процедуру на сухій шкірі. Натуральні олії, наприклад, кокосова або абрикосових кісточок цілком підійдуть, але не посилять антицелюлітний ефект. Хороші варіанти для моделюючого масажу є у Weleda,

Guam, Collistar и Clarins.

Перед тим, як приступити до вакуумного баночного масажу, важливо ретельно відлущити шкіру і посилити кровообіг – для цього підійде скраб або легкий масаж сухою щіткою.

Як користуватися вакуумними банками: нанесіть на шкіру олію, після чого починайте масажувати ділянку за допомогою банки по лініях лімфотоку. Якщо мова йде про стегна, то від низу до верху – від колін і вище, вакуумний масаж живота проводять за годинниковою стрілкою.

Как правильно делать вакуумный массаж

Ви зрозумієте, що робите правильний антицелюлітний масаж банками, коли шкіра почне червоніти, але хворобливих відчуттів виникати не повинно. Час обробки кожної зони – мінімум 5 і максимум 15 хвилин. Якщо ви робите баночний антицелюлітний масаж вдома, то головне – регулярність! Чи ефективний вакуумний масаж ви дізнаєтеся, якщо будете робити його регулярно – по 15-20 хвилин кожен вечір. Від одного разу дива точно не станеться, але з часом, шанси згладити горбки целюліту і підтягнути проблемні зони високі!

З домашнім вакуумним масажем для обличчя справи йдуть трохи інакше: тут важлива максимальна делікатність. Запам’ятайте кілька важливих моментів:

  • за допомогою банки масажувати можна нижню третину обличчя: щоки, підборіддя, щелепи, а ось ніжну шкіру повік і зону під очима краще обходити – є ризик дістати набряк, синці і мікротравми;
  • вибирайте легку некомедогенну олію для масажу;
  • обов’язково очищайте шкіру від олії після масажу, щоб уникнути появи висипань;
  • дезинфікуйте банку до і після того, як доторкнутися нею до обличчя;
  • якщо на обличчі вже є запалені прищики або гнійники, масаж протипоказаний;
  • масажувати обличчя банкою слід знизу вгору, тобто у напрямку від підборіддя до вилиці;
  • не треба масажувати банкою шию і область лімфатичних вузлів – до речі, це актуально не лише для обличчя, але і для тіла.

На YouTube є маса відео, в яких докладно пояснюють і показують техніку виконання вакуумного самомасажу. Радимо подивитися кілька з них перед тим, як приступити до практики.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також