Весняна зміна: топ-5 легких зволожуючих кремів для обличчя

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ін’єкційні методики для зони навколо очей дуже популярні, але далеко не кожен знає, який салонний догляд потрібно робити при тій чи іншій проблемі. Спеціально для читачів Beauty HUB експерт дає докладну інструкцію.

Лариса Гринчук

Лариса Гринчук − доктор-дерматолог, косметологиня, anti-age терапевтка, засновниця Anti-Age Boutique Lys Royal.

«Очі вміють говорити. Кричати від щастя або сумувати.

Очима можна підбадьорити, з розуму звести, змусити плакати.

Можна обдурити словами, а очима цього не зробиш.

Якщо дивитись необережно, у погляді швидко потонеш…»

Омар Хайям

На першому візиті у косметолога вісім із десяти пацієнтів однією (або головною) з причин звернення називають стан шкіри навколо очей.

Головні косметологічні проблеми періорбітальної зоні (з точки зору пацієнта):

  • наявність зморшок;
  • наявність набряклості;
  • нависання й в’ялість повік;
  • наявність «гусячих лапок»;
  • вираженість пігментації;
  • синці, кола й мішки під очима;
  • пігментація шкіри повік.

З точки зору фахівця косметологічні проблеми зони навколо очей діляться на:

  1. мімічні та статичні зморшки периорбітальної зони;
  2. знижену еластичність шкіри, пігментацію;
  3. набряклість шкіри повік, утруднення лімфотоку периорбітальної зони;
  4. вираженість носослізної борозни;
  5. грижі верхньої та нижньої повік.

Часто ці проблеми взаємопов’язані одна з одною − одна тягне за собою іншу. Зазвичай все починається зі зниження еластичних властивостей шкіри й застійних явищ у мікросудинах зони навколо очей. Втративши еластичність шкіра починає «сповзати»: межа між очницею та щокою зміщується вниз, око починає виглядати більш старим за рахунок того, що м’які тканини наче не прикривають нижній край очниці, він покритий тільки розтягнутою повікою.

Омолодження шкіри навколо очей слід починати з відновлення її пружності, зміцнення м’язового каркаса й активізації клітинного обміну в цій ділянці. Але це не означає, що існує стандартний курс омолодження «для всіх». Як правило, методики для корекції підбираються з урахуванням наявних проблем і поточного стану шкіри пацієнта.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Косметология | Киев (@lys.royal.boutique)

Сьогодні тема нашої розмови − ін’єкційні методики для зони навколо очей, здатні допомогти у вирішенні цих питань.

Ін’єкційні методики при зморшках навколо очей

Фахівцями виділяються мімічні та статичні зморшки. Розділити ці два поняття для обивателя просто: зморшки, що виникають при певних емоціях і переміщеннях лицьових м’язів − це мімічні; якщо ж ваше обличчя спокійне, не сумує, не посміхається, а зморшки зберігаються − це статичні зморшки, або зморшки спокою.

Для усунення мімічних зморшок ефективно працює тільки один засіб − нейротоксин, більш відомий для споживачів під назвами торгових марок Ботокс, Диспорт, Ксеомін. Принцип дії цих препаратів єдиний − передача збудження від одного м’язового волокна до іншого.

Процедура одноразова, складається з декількох поверхневих ін’єкцій у певні точки кріплення м’язових черевець. Результат настає через тиждень-півтора. Зберігається від двох місяців до півроку. Задоволеність пацієнта й природність результату залежить від правильного добору пацієнта та рівня професіоналізму фахівця.

Дуже важливо правильно заблокувати м’язи, щоб компенсаторно зморшки не з’явились на носі (буває й таке), забезпечити гарне та природне положення брів, не погіршити набряки, зберегти індивідуальність міміки.

Ін’єкційні методики при статичних зморшках навколо очей

Статичні (постійні) зморшки ін’єкційними методиками усуваються філерами на основі ГК. Гіалуронова кислота − природна складова шкіри; заповнення (лікування) зморшок шкіри навколо очей проводиться делікатними філерами найменшої щільності з використанням мікроголки або канюлі. Слід виділити особняком два препарати бренду BELOTERO − Belotero Soft і Belotero Balance з запатентованою методикою «бланшінг» − це особлива техніка ретельного дуже поверхневого «прошивання» та «виштовхування» зморшок; при цьому тільки структура цих двох препаратів (важливо! їх форми без змісту лідокаїну) дозволяє розправити наявну зморшку (або їх множинність), ущільнити шкіру й не залишитися контуром на тонкій шкірі повіки.

Контурна пластика навколоочних зморшок філерами на основі гіалуронової кислоти − процедура одноразова, ефект зберігається від 3-х до 9 місяців.

Важливо для результату: правильний вибір препаратів фахівцем, відповідно до цієї делікатної зоні, товщина вашої шкіри й точне знання та дотримання техніки введення.

Після процедури можуть спостерігатися незначні місцеві набряки і синці.

Ін’єкційні методики при сухості, в’ялості, витонченні шкіри навколо очей

При цих запитах найбільш актуальною та результативною є мезотерапія та біоревіталізація.

Мезотерапія від біоревіталізації відрізняються тільки використовуваними препаратами.

При біоревіталізації використовуються препарати, що містять гіалуронову кислоту з досить великою молекулою, що дозволяє їй довше залишатися в шкірі й надавати більш виражену омолоджувальну дію. Потрібно мати на увазі, що біоревіталізація може погіршити наявні набряки під очима. Кількість процедур на курс 2−4 з інтервалом 2−3 тижні.

Мезотерапія делікатної шкіри навколо очей виконується найчастіше препаратами, що містять амінокислоти, мікроелементи, пептиди, вітаміни, рослинні екстракти. Особливою популярністю користуються препарати, що містять пептиди, й препарати з витяжками з рослин: мучниці, огірка, білої шовковиці, гамамелісу.

Незважаючи на те, що процедура проводиться надтонкими голками, зберігається можливість слідів після ін’єкції. Кількість процедур на курс 4−8 з інтервалом тиждень − 10 днів, що не завжди зручно при сучасному ритмі життя.

Ін’єкційні методики при наявності мішків, набряків і темних кіл

Пацієнтам із «мішками» під очима показані апаратні лімфодренажні масажі, мікрострумова терапія − це дозволяє зміцнити шкіру та прибрати застійні явища.

І для поліпшення якості шкіри, і для зменшення мішків, темних кіл, пігментації зони навколо очей останнім часом все більше фахівців використовують ще одну методику − біорепарацію, відновлення шкіри препаратами на основі полінуклеотидів. Це ін’єкційна методика, активним компонентом якої є біополімери (PDRN), одержувані з молок лососевих риб. Вибір саме цієї сировини обумовлений тим, що функціонально значущі показники структури ДНК молок риб сімейства лососевих і ДНК лейкоцитів людини дуже близькі.

Полінуклеотиди − це нуклеїнові кислоти, що присутні в клітинах всіх живих організмів і виконують такі найважливіші функції, як зберігання, передача й реалізація спадкової інформації, вони збільшують виробництво гіалуронової кислоти, легко зв’язуються з молекулами води, а також самі мають гідратуючі властивості.

В результаті − підвищення еластичності та пружності шкіри за рахунок стимуляції вироблення колагену та еластину, стимуляція процесів регенерації та репарації клітин шкіри, а також боротьба з пігментацією за рахунок зниження синтезу меланіну в клітинах.

Представниками препаратів цієї групи на нашому ринку є Twas Eyes і Rejuran I.

Ін’єкційні методики при дефектах носослізної борозни

Це одна з найбільш «несимпатичних» вікових змін − глибока борозна, що йде від внутрішнього кута ока навскоси до щоки. Вона з’являється в результаті вікового зсуву й провисання шкіри вниз. via GIPHY

Прибрати глибоку носослізну борозну допоможуть гелі на основі гіалуронової кислоти. Ця процедура одна з найефектніших − заповнення носослізної борозни буквально на очах «омолоджує» обличчя на 5−10 років. Процедура швидка й практично безболісна зі збереженням результату до 6−12 місяців. Результат визначається вашою індивідуальною анатомією цієї зони (якщо шкіра занадто тонка і є м’язова атонія, то заповнення носослізної борозни не показана) та ювелірні техніки введення препарату − інакше замість борозни ви отримаєте дуже непривабливий синюватий набряк, так званий ефект Тіндаля.

Ін’єкційні методики при грижі повіки

У деяких випадках можливе маскування гриж нижніх повік шляхом введення гелю на основі гіалуронової кислоти. Найчастіше грижі прибирають хірургічно − операція на повіках називається блефаропластика.

Якщо хороший відпочинок і сон, і правильна косметика для догляду за шкірою повік не дають бажаного результату, можливо, настав час звернутися до лікаря косметолога?

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також