При проведенні пілінгу відбувається запуск процесу оновлення клітин: мертві активно відлущуються, звільняючи місце для здорових нових. При проведенні більш глибоких пілінгів процеси відбуваються у глибоких шарах шкіри, стимулюючи вироблення колагенових і еластинових волокон. Коли запускається процес відновлення шкіри, тоді необхідний і спеціальний догляд за нею. Щадний догляд у період відновлення і захист від сонця – запорука красивої і здорової шкіри.
Відновлення після поверхневого пілінгу
Проводити такий пілінг найкраще у вечірній час. Після процедури можна використовувати нічний крем, але нанести його більш щільним шаром. Вночі у шкіри буде достатньо часу для відновлення і отримання активних інгредієнтів із кремів або сироваток. Догляд після поверхневого пілінгу повинен включати в себе умивання делікатними засобами, тонізацію, зволоження, захист від ультрафіолету (незалежно від пори року), зволоження та живлення у вечірній час.
Відновлення після серединного пілінгу
Оскільки при проведенні серединного пілінгу відбувається більш глибоке проникнення кислот у дерму, відповідно період реабілітації буде відрізнятися від поверхневого. Залежно від пілінгу, який вам проводили, період відновлення може займати від 3-х до 8-ми днів. Не всі пілінги викликають помітне лущення, багато виробників пропонує проведення серединних пілінгів без виникнення кірочок. Але якщо у вас все ж таки з’являються кірочки, ні в якому разі не здирайте їх, так само як і не варто додатковими засобами (наприклад, скрабами або брашингом) видаляти лущення. Ви тільки ще більше зашкодите своїй шкірі, і як результат – можна отримати пігментацію. Найчастіше лущення починається на третій день після проведення процедури. Догляд за шкірою після проведення серединного пілінгу залишається таким же: делікатне очищення шкіри, без використання скрабів або інших абразивних косметичних засобів, тонізація, зволожуючі креми, обов’язковий захист від ультрафіолету, живлення та зволоження шкіри в нічний час.
Оскільки глибокий пілінг проводиться виключно під наглядом лікарів і в стаціонарі, то рекомендації по відновленню варто обов’язково узгоджувати зі своїм лікарем. При глибокому пілінгу відбувається досить серйозна травматизація шкіри, тому не варто відходити від схеми відновлення, яку призначить лікар.
Допомагати шкірі швидше відновитися не варто, оскільки всі процеси займають певний період часу. Косметолог може запропонувати додати до вашого основного догляду додаткові засоби або ж запропонувати спеціальну серію засобів з відновлення шкіри.
Відразу після проведення хімічного пілінгу не можна активно займатися спортом, приймати будь-які теплові процедури (сауна, баня, гаряча ванна), протирати шкіру спиртовмісними засобами, фарбувати волосся, брови, перебувати на сонці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!