Вправи і тренування для тонкої талії

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Вправи і тренування для тонкої талії

Тонка талія — ​​заповітна мрія будь-якої дівчини. Вона вигідно підкреслює стегна і виділяє груди, навіть якщо ці місця не такі об'ємні. Пропонуємо вам спробувати вправи для тонкої талії, які приберуть зайві сантиметри і підготують до літа.

Перед тим як починати тренування, хочемо звернути вашу увагу на кілька важливих моментів.

  1. По-перше, у нашого тіла є параметри, завдані генетикою і будовою тіла. Тому якщо у вас досить широкі ребра, як би ви не вимотували себе вправами і дієтою, зробити талію тонше її анатомічної межі можна виключно хірургічним шляхом, тобто просто видалити нижні ребра. Тому пам’ятаємо про це і не виснажуємо себе ні психологічно, ні фізично.
  2. По-друге, хочемо нагадати, що зайві сантиметри на талії зникають швидше, якщо ви будете працювати не тільки в залі, але й на кухні. Перехід на правильне харчування, виключення з раціону швидких вуглеводів і зменшення кількості калорій виразно допоможуть побачити результати швидше.

І, нарешті, по-третє, не варто старатися і брати додаткову вагу важче! Це тільки збільшить обсяг м’язів і зробить вашу талію навпаки ширше. Так що готуйтеся до того, що все тренування будуть без додаткової ваги. І це здорово, тому що означає, що у вас не буде жодного шансу пропустити заняття через відсутність спеціального спортивного обладнання!

Також варто додати кардіо і силові тренування, які допоможуть спалити калорії ще швидше і підтримувати м’язи в тонусі. Особливо це стосується м’язів преса, тому що об’єм талії безпосередньо залежить від стану вашого живота.

Вправи для тонкої талії

Стрибки з скручуваннями

Російські скручування

Бокова планка з підйомом ніг

“Велосипед”

Бічні скручування ніг, зігнутих в колінах

Коліно до ліктя (Bird Dog)

Бокові скручування до коліна

Тренування для тонкої талії

10-хвилинне тренування для тонкої талії — середній рівень підготовки

10-хвилинне тренування для тонкої талії від Холлі Дольке

10-хвилинне тренування для тонкої талії від Ліллі Сабрі

7-хвилинне тренування для тонкої талії

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також