Вийшов перший тизер серіалу про Гаррі Поттера

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Гаррі Поттер серіал

Усіх фанатів магічного світу «Гаррі Поттера» нещодавно приємно здивувала новина, що стрімінговий сервіс НВО випустить серіал за мотивами книг Джоан Роулінг. Наразі творці вже опублікували перший тизер.

«Ми раді надати глядачам можливість відкрити для себе Гоґвортс по-новому. «Гаррі Поттер» – це культурний феномен, і очевидно, що фанати досі прагнуть якнайбільше контенту, пов’язаного з цим чарівним світом. Разом з Warner Bros. та Джоан Роулінг ми запустимо серіал, який докладно перенесе кожну з культових книг на екрани», – прокоментували гучні новини у стрімінговому сервісі НВО, що належить Warner Bros. Discovery.

Серіал буде складатися із семи сезонів, кожний із яких розповідатиме про події, які відбувалися в одній із семи книг «Гаррі Поттера» авторства Джоан Роулінг. Сама ж письменниця стане одним із виконавчих продюсерів проєкту. Разом із нею працювати над кінокартиною буде Ніл Блер, серед робіт якого серія фільмів «Фантастичні звірі», та Рут Кенлі-Леттс.

«Для мене важливо, що Max хочуть зберегти цілісність моїх книг. З нетерпінням чекаю можливості стати частиною цієї нової адаптації, яка дозволить досягти такої глибини та деталізації, які доступні лише повнометражному телесеріалу», – сказала Джоан Роулінг.

Наразі невідомо, хто ж зіграє культових персонажів книги, проте творці запевняють нас, що це будуть нові актори. Також в секреті поки що тримається дата, коли відбудеться прем’єра серіалу. Проте НВО вирішили підігріти інтерес глядачів першим тизером, в описі до якого зазначено: «Ваш лист з Гоґвортсу вже тут». Дивимося!

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також